Terminarz, strzelcy i wyniki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [sezon 2017/18]

Czytaj dalej
Fot. brak
Marcin Gołembiewski

Terminarz, strzelcy i wyniki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [sezon 2017/18]

Marcin Gołembiewski

Wyniki strzelcy 4. ligi sezon 2017/18

4. liga kujawsko-pomorska -1. kolejka
1. kolejka - 5/6 sierpnia
Sparta Brodnica - Legia Chełmża 0:1 (0:0), Adam Piątkowski (84)
Chełminianka Chełmno - Notecianka Pacio Pakość 1:0 (1:0), Przemysław Misiaszek (12)
Wisła Nowe - Kujawianka Izbica Kujawska 0:4 (0:1), Przemysław Kowalski 2 (45, 67), Oleg Tabaka (71), Maciej Lewandowski (90+2)
Start Warlubie - Lech Rypin 1:0 (0:0), Justyn Jurczak (83)
Unia Janikowo - Lider Włocławek 1:2 (0:1), Dawid Deresiewicz (62) - Tomasz Szablewski (30), Łukasz Grube (73)
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 3:2 (1:2), Adam Cieślewicz (22), Jacek Wojciechowski (47), Łukasz Rybczyński (52, samobójcza) - Sebastian Hulisz 2 (20, 25)
Kujawiak Kowal - Chemik Bydgoszcz 0:5 (0:4), Maciej Kot 3 (11, 19, 44), Robert Kawałek (32), Radosław Mik (48)
Polonia Bydgoszcz - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:0 (1:0), Adam Kardasz 2 (35. 70
KO KPZN zmieniła decyzję o walkowerze (3:0) i nakazała mecz rozegrać
Mecz Sokół Radomin - Orlęta Aleksandrów Kujawski przełożony po raz drugi. WIĘCEJ
Za trzecim razem się udało zagrać 16.05: Sokół - Orlęta 0:0

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 1. KOLEJCE 4. LIGI - TUTAJ

2. kolejka (12-13 sierpnia)
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (0:1), Adam Bujak 2 (67, 67) - Bartosz Maćkiewicz (35)
Lech Rypin - Unia Janikowo 4:2 (1:2), Szymon Moszczyński 2 (72, 85), Marek Magdziński (6), Mateusz Szymborski (77) - Dominik Jelonek (33, karny), Radosław Kanik (45)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Start Warlubie 2:5 (0:4), Damian Magalski (48), Kamil Piasecki (82) - Bartosz Leiss (2, samobójcza), Bartosz Fafiński (19), Dawid Duma (41), Patryk Klimek (46), Nikodem Ceyer (49)
Kujawianka Izbica Kujawska - Polonia Bydgoszcz 4:3 (2:1), Przemysław Kowalski 2 (32, 38), Kamil Kuropatwiński (55), Maciej Lewandowski (75, karny) - Adam Kardasz (42), Robert Sawicki (58, karny), Rafał Kubacki (89)
Cuiavia Inowrocław - Wisła Nowe 1:0 (1:0), Piotr Timm (5)
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 3:1 (1:0), Paweł Olszewski (24), Daniel Włosiński (49), Patryk Nowak (90+4) - Mateusz Nawrocki (66)
Legia Chełmża - Kujawiak Kowal 1:0 (0:0), Tomasz Rogóż (55, wolny)
Chełminianka Chełmno - Sparta Brodnica 1:1 (1:0), Marcin Wanat (27) - Adam Reise (90+5)
Lider Włocławek - Sokół Radomin 2:1 (2:0), Michał Łazarski (45), Łukasz Grube (11) - Paweł Piotrowski (55)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 2. KOLEJKI - TUTAJ

3. kolejka (19-20 sierpnia)
Notecianka Pacio Pakość - Sparta Brodnica 4:2 (1:0), Kamil Kala 3 (26, 74, 90+2), Marcin Słowiński (52) - Adam Reise (79), Ivan Kovch (90)
Unia Janikowo - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:0 (1:0), Dominik Jelonek 2 (7, - karny, 86), Mikołaj Plewa (49),Przemysław Kędziora (73)
Lech Rypin - Sokół Radomin 4:0 (2:0), Radosław Fodrowski (5), Szymon Moszczyński (44), Marek Magdziński 2 (60, 76)
Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (1:0), Bartłomiej Grube (22)
Pogoń Mogilno - Legia Chełmża 2:2 (2:0), Mateusz Nawrocki (17), Filip Jagielski (25) - Łukasz Smolarz (53), Dorian Banasiak (70)
Wisła Nowe - Chemik Bydgoszcz 1:5 (1:2), Michał Horna (20 - karny) - Michał Żurowski (11 - karny), Radosław Mik 2 (56, 71), Paweł Olszewski (38), Łukasz Filip (77, samobójcza)
Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 3:0 (2:0), Jakub Makowski 2 (19, 43), Adam Kardasz (63)
Start Warlubie - Kujawianka Izbica Kujawska 0:1 (0:0), Maciej Lewandowski (82 - karny)
Kujawiak Kowal - Chełminianka Chełmno 3:4 (2:2), Arkadiusz Suchomski (8), Dawid Kwiatkowski (45), Dawid Ratajczyk (90+2) - Dawid Piasecki (10), Marcin Wanat (30 - karny), Aleksander Śmiejewski 2 (66, 85),
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 3. KOLEJCE - TUTAJ

4. kolejka (26-27 sierpnia)
Notecianka Pacio Pakość - Lider Włocławek 1:0 (1:0), Michał Szot (21)
Legia Chełmża - Wisła Nowe 1:2 (0:1), Damian Bulman (80) - Dawid Górski (34), Piotr Myścich (90+1)
Cuiavia Inowrocław - Start Warlubie 1:2 (1:0), Mateusz Kucharski (10) - Jakub Dreszler (64 - karny), Rafał Bujnowski (65)
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno 1:0 (1:0), Dawid Piasecki (27)
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:1 (2:0), Szymon Moszczyński (20), Marek Magdziński (36 - karny), Piotr Buchalski (50 - głową) - Łukasz Rutecki (55)
Sparta Brodnica - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (3:0), Adam Reise 2 (7, 18), Bartosz Zalewski (44) - Bartosz Śmigiel (55)
Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 4:1 (1:1), Radosław Mik 3 (8, 47, 71), Maciej Kot (73) - Patryk Podolski (27),
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo 5:1 (3:1), Maciej Lewandowski 2 (40, 45 - karny), Kamil Kuropatwiński 2 (62, 82) Oleg Tabaka (18) - Mikołaj Plewa (7)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin 2:1 (1:1), Kamil Piasecki 2 (20, 58) - Piotr Marcinkowski (6)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 4. KOLEJCE - TUTAJ

5. kolejka (2-3 września)
Kujawianka - Sokół 5:1 (2:0), Kamil Kuropatwiński 3 (11, 16, 74), Przemysław Kowalski (69), Grzegorz Brzeziński (83) - Paweł Jachowski (65)
Polonia - Legia 2:0 (0:0), Adam Kardasz (48), Robert Sawicki (57),
Unia - Cuiavia 0:1 (0:0), Michał Kruszczyński (54)
Orlęta - Naprzód 4:1 (1:0), Miłosz Sadowski (42), Bartosz Maćkiewicz (46), Radosław Czułkowski (65), Vadim Povolotskyi (68) - Kamil Piasecki (88)
Lider - Lech 2:3 (2:2), Łukasz Grube (28, karny), Jan Kołodziejski (30) - Martyn Trędewicz 2 (34, 44), Marek Magdziński (50)
Pogoń - Sparta 6:2 (3:1), Wiktor Mrówczyński 2 (62, 90+5), Jacek Wojciechowski (22), Krzysztof Szal (23), Filip Jagielski (45+1), Łukasz Retlewski (60) - Szymon Ciechowski (42), Adam Reise (64, karny)
Wisła - Chełminianka 2:0 (2:0), Michał Pokora (27), Dawid Górski (35 - rożny)
Start - Chemik 1:2 (1:1), Justyn Jurczak (41 - wolny) - Michał Żurowski (19 - karny), Dawid Janicki (52 - głową)
Kujawiak - Notecianka 1:1 (0:0), Kacper Ciesielski (67) - Bartłomiej Delekta (76)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 5. KOLEJCE - TUTAJ

6. kolejka (9-10 września)
Chemik - Unia 6:0 (1:0), Wiktor Osiński 2 (35, 90+2), Maciej Kot (50), Daniel Włosiński (53), Michał Żurowski (70), Robert Frasz (85);
Sparta - Wisła 3:2 (2:0), Sebastian Brzóska (17), Adam Reise (38), Szymon Ciechowski (90+3) - Dawid Górski (63 - karny, 84 - karny);
Cuiavia - Sokół 1:1 (1:0), Sebastian Hulisz (6) - Waldemar Jachowski (90);
Kujawianka - Orlęta 1:1 (0:1), Kamil Kuropatwiński (54) - Łukasz Rutecki (45);
Chełminianka - Polonia 0:4 (0:1), Rafał Kubacki 2 (17 - wolny, 60 - wolny), Jakub Makowski (62), Przemysław Januszewski (69)
Legia - Start 2:2 (0:2), Patryk Smolarz (53), Mateusz Komur(90+2) - Mateusz Bujanowski (25 - karny), Rafał Bujnowski (45+2)
Notecianka Pacio - Lech 3:0 walkower goście przyjechali do Pakości bez kart zdrowia.
Naprzód - Lider 0:11 (0:3) Patryk Dudkiewicz 5 (61, 76, 81, 84, 88), Tomasz Szablewski 3 (15 - karny, 45, 65 - karny), Dawid Wojtczak (7), Mateusz Dewil (54), Jan Kołodziejski (85).
Kujawiak Kowal - Pogoń Mogilno 1:0 (1:0), Dawid Kwiatkowski (16)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO 6. KOLEJKI. TABELA - TUTAJ

7. kolejka (16 września)
Lider - Kujawianka 0:4 (0:1), Kamil Kuropatwiński (42), Mariusz Cichowlas (48 - karny), Maciej Lewandowski 2 (62, 81),
Chemik - Sokół 2:1 (1:0), Michał Żurowski (84 - karny), Szymon Maziarz (16 - wolny) - Przemysław Jachowski (58),
Orlęta - Cuiavia 6:1 (3:0), Miłosz Sadowski 2 (30, 45), Maciej Gawroński 2 (23, 58), Sebastian Smieszny 2 (53, 83) - Dariusz Słupski (70)
Pogoń - Notecianka Pacio 3:1 (0:0), Krzysztof Szal (70), Antoni Krajnyk (79), Wiktor Mrówczyński (90+6) - Bartłomiej Delekta (82)
Wisła - Kujawiak Lumac 2:1 (2:0), Dawid Górski (12 - karny), Patryk Obiała (44) - Arkadiusz Suchomski (85 - karny)
Start - Chełminianka 2:0 (1:0), Mateusz Bujanowski (41), Nikodem Ceyer (52)
Lech - Naprzód 8:1 (1:1), Marek Magdziński 2 (30 - karny, 82), Maciej Rożnowski 2 (50, 61), Martyn Trędewicz 2 (55, 62), Kazuama Nishizawa (72), Radosław Rybka (75) - Szymon Hanzek (21)
Unia - Legia 1:1 (1:0), Dariusz Lewandowski (27) - Tomasz Rogóż (53 - karny)
Polonia - Sparta 2:2 (1:1), Patryk Podolski (4), Przemysław Januszewski (73) - Krystian Janczak (24 - głową), Bartosz Zalewski (51)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 7. KOLEJCE

8. kolejka (23-24 września)
Chemik - Orlęta 2:0 (1:0), Vadim Povolotskyi (40 - samobójcza), Radosław Mik (48)
Chełminianka - Unia 3:4 (2:3), Dawid Piasecki (30), Miłosz Węgierek (32), Marcin Wanat (85-karny) - Dominik Jelonek 2 (6, 28), Mikołaj Plewa (17), Damian Lewandowski (81)
Notecianka Pacio - Naprzód 7:2 (3:2), Kamil Kala (11), Bartosz Babiarz (18-głową), Łukasz Kempski (25), Przemysław Swojnóg (55), Karol Żuchowski (90, samobójcza), Kamil Brzustowicz (90+2), Michał Szot (90+4) - Valentin Dah (30-karny), Amadeusz Olszewski (35)
Pogoń - Wisła 2:0 (0:0), Robert Matelski (52), Mateusz Nawrocki (68)
Sparta - Start 2:0 (0:0), Bartosz Zalewski (50), Ivan Kovch (78)
Kujawianka - Lech 3:1 (1:0), Oleg Tabaka (15- głową, 76), Łukasz Galanciak (83) - Maciej Rożnowski (50- głową)
Cuiavia - Lider 0:0
Legia - Sokół 3:1 (1:1), Łukasz Smolarz 3 (27, 45+1, 88) - Piotr Marcinkowski (6)
Kujawiak - Polonia 1:3 (0:1), Dawid Kwiatkowski (89) - Jakub Makowski (10), Rafał Kubacki 2 (77, 88)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 8. KOLEJCE

9. kolejka (30 września/1 października)
Lider - Chemik 0:4 (0:0), Maciej Kot (47), Robert Frasz (52), Szymon Babiarz (58), Dawid Janicki (90+2)
Start - Kujawiak Lumac 2:1 (1:0), Rafał Bujnowski (33), Patryk Klimek (66) - Dawid Kwiatkowski (61). Mecz zweryfikowany jako walkower 0:3.
Unia - Sparta 0:2 (0:1), Bartosz Zalewski (10), Koczur (86)
Sokół - Chełminianka 0:0
Orlęta - Legia 0:1 (0:0), Rafał Etmański (85)
Wisła - Notecianka Pacio 3:3 (1:1), Dawid Górski (8), Michał Horna (64), Krystian Torłop (90+3) - Marcin Słowiński (26), Kamil Brzustowicz (62), Kamil Kala (89-karny)
Polonia - Pogoń 1:0 (1:0), Adam Kardasz (23)
Cuiavia - Lech 3:4, Michał Kruszczyński 2 (21, 33), Dariusz Słupski (67) - Maciej Rożnowski 2 (24, 77), Marek Magdziński (86), Szymon Moszczyński (90)
Naprzód - Kujawianka 1:2 (1:0), Karol Makowski (15) - Kamil Kuropatwiński 2 (58-karny, 64)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 9. KOLEJCE

10. kolejka 10 (7-8 października)
Chemik - Lech 5:1 (1:0), Robert Frasz 3 (30, 50, 55) Radosław Mik (62), Dawid Janicki (90) - Maciej Rożnowski (64)
Notecianka Pacio - Kujawianka 4:5 (1:1), Bartłomiej Delekta (30), Kamil Kala 2 (72, 90+5-karny), Kacper Mozgawa (74) - Kamil Kuropatwiński 4 (18, 66-karny, 80, 90+3), Oleg Tabaka (64)
Chełminianka - Orlęta 1:2 (1:2), Marcin Wanat (24-wolny) - Bartosz Maćkiewicz 2 (28, 40);
Legia Chełmża - Lider Włocławek 1:2 (0:2), Dorian Banasiak (84) - Tomasz Szablewski (15-głową), Jan Kołodziejski (18)
Sparta - Sokół 0:1 (0:0), Waldemar Jachowski (47)
Wisła - Polonia 2:1 (0:0), Michał Pokora (53), Dawid Górski (60, karny) - Adam Kardasz (82)
Pogoń - Start 3:1 (0:0), Łukasz Retlewski (61), Mateusz Nawrocki (63, 90+1) - Jay Jaskólski (53)
Cuiavia - Naprzód 2:2 (1:0), Wiktor Majchrzak (31), Patryk Wiśniewski (61) - Amadeusz Olszewski 2 (51, 64)
Kujawiak - Unia 0:3 (0:0), Przemysław Kędziora 2 (54, 63), Dawid Deresiewicz (72)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 10. KOLEJCE

11. kolejka (14-15 października)
Orlęta - Sparta 0:3 (0:2), Maciej Koczur (3-karny), Szymon Ciechowski (37), Adam Reise (59)
Legia - Lech 2:1 (1:0), Oskar Etmański (36), Patryk Smolarz (55) - Kazuma Nishizawa (73)
Unia - Pogoń 3:1 (0:0), Przemysław Kędziora 2 (77, 90+2), Kacper Kumor (69) - Wiktor Mrówczyński (55)
Kujawianka - Cuiavia 5:2 (3:0), Kamil Kuropatwiński 5 (11-karny, 18, 33, 62-karny, 66) - Jastrzębski 2 (49, 87)
Lider - Chełminianka 1:0 (0:0), Tomasz Szablewski (53)
Sokół - Kujawiak Lumac 1:0 (0:0), Paweł Jachowski (61, karny)
Polonia - Notecianka Pacio 2:1 (2:0), Adam Kardasz (17), Tomasz Sarnowski (34-karny) - Bartłomiej Delekta (56)
Start - Wisła 0:0
Naprzód - Chemik 0:4 (0:3), Dawid Janicki 2 (13, 25), Radosław Mik (27), Szymon Maziarz (61)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 11. KOLEJCE

12. kolejka (21-22 października)
Notecianka Pacio - Cuiavia 3:2 (2:1), Łukasz Kempski (9), Roger Babiarz (32), Mikołaj Bednarek (51) - Michał Kruszczyński (11-karny), Dariusz Słupski (63)
Chełminianka - Lech 2:6 (1:0), Marcin Wanat 2 (41, 66-karny) - Martyn Trędewicz 2 (55, 70), Mateusz Szymborski (77-rożny), Maciej Rożnowski (82), Radosław Fodrowski 2 (90-karny, 90+2-karny)
Wisła - Unia 2:2 (1:1), Łukasz Filip (2), Radosław Wojciechowski (60) - Przemysław Kędziora 2 (29, 57)
Pogoń - Sokół 1:1 (1:1), Wiktor Mrówczyński (2) - Przemysław Jachowski (21)
Legia - Naprzód 3:0 (1:0), Łukasz Dormowicz 2 (45, 83), Damian Bulman (89)
Polonia - Start 2:5 (0:2), Patryk Podolski 2 (67, 69), Mateusz Bujanowski 2 (26, 86), Tomasz Adamczyk (45-wolny), Bartosz Fafiński (54), Jay Jaskólski (64)
Sparta - Lider 1:1 (0:1), Adam Reise (90+2) - Patryk Dudkiewicz (37-głową)
Chemik - Kujawianka 3:1 (2:0), Michał Żurowski 2 (41, 45), Patryk Nowak (68) - Kamil Kuropatwiński (62-karny)
Kujawiak Lumac - Orlęta 3:4 (3:1), Kacper Ciesielski 2 (19, 38), Witalii Shvets (32) - Bartosz Maćkiewicz (28), Sebastian Smieszny (65), Filip Sąsała (73), Miłosz Sadowski (88)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 12. KOLEJCE

13. kolejka (28-29 października)
Naprzód - Chełminianka 3:1 (0:1), Amadeusz Olszewski 2 (67, 85), Karol Makowski (87) - Fabian Chabowski (31)
Orlęta - Pogoń 0:3 (0:1), Krzysztof Urtnowski (40), Damian Łuczak (59), Krzysztof Szal (88)
Sparta - Lech 4:1 (2:0), Łukasz Ciechowski 3 (7, 23, 55), Ivan Kovch (58) - Kazuama Nishizawa (90+4)
Cuiavia - Chemik 1:1 (1:0), Dariusz Słupski (6) - Szymon Babiarz (70)
Start - Notecianka Pacio 1:1 (1:1), Justyn Jurczak (2) - Marcin Słowiński (32)
Lider - Kujawiak Lumac 2:2 (0:1), Piotr Stępniak (63), Łukasz Grube (85) - Arkadiusz Suchomski (9-karny), Witalii Shvets (49)
Unia - Polonia 2:3 (1:0), Przemysław Kędziora 2 (15-karny, 60) - Tomasz Sarnowski 2 (52-karny, 90+2-karny), Robert Sawicki (62)
Kujawianka - Legia 3:1 (0:1), Bartosz Pawkin (68, samobójcza), Kamil Kuropatwiński (79), Mariusz Cichowlas (88) - Kamil Czyżniewski (28)
Sokół - Wisła 3:2 (1:1), Piotr Marcinkowski (7), Paweł Jachowski (76), Dawid Muchewicz (80) - Michał Pokora (36), Jarosław Kopiński (70)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 13. KOLEJCE

14. kolejka (4 listopada)
Start - Unia 1:1 (0:0), Patryk Jarantowicz (65) - Jakub Losik (85)
Notecianka Pacio - Chemik 2:1 (1:0), Przemysław Swojnóg (42), Kamil Brzustowicz (79) - Dawid Raszka (88)
Legia - Cuiavia 2:1 (1:1), Łukasz Dormowicz (27), Tomasz Rogóż (90) - Michał Kruszczyński (44-karny)
Chełminianka - Kujawianka 1:3 (0:2), Marcin Wanat (90) - Oleg Tabaka (12), Mariusz Cichowlas (15), Kamil Kuropatwiński (63)
Kujawiak Lumac - Lech 0:1 (0:0), Piotr Buchalski (80)
Sparta - Naprzód 1:0 (0:0), Szymon Ciechowski (76)
Wisła - Orlęta 1:3 (1:1), Serhiy Bihus (16-samobójcza) - Adam Młodzieniak (23), Remigiusz Wojnowski (55), Dominik Smołko (77)
Polonia - Sokół 4:0 (2:0), Rafał Kubacki (8), Patryk Podolski 3 (43, 54, 73)
Pogoń - Lider 5:1 (0:1), Mateusz Nawrocki (58), Jacek Wojciechowski (63), Wiktor Mrówczyński 2 (65, 87), Oskar Woźniak (84) - Łukasz Grube (24)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 14. KOLEJCE

15. kolejka (11-12 listopada)
Lider - Wisła 2:4 (2:2), Dawid Wojtczak (6), Janusz Olach (43) - Michał Horna 2 (1, 75), Piotr Reszke (12), Piotr Myścich (58)
Chemik - Legia 1:0 (0:0), Dawid Janicki (85)
Sokół - Start 1:3 (1:0), Waldemar Jachowski (27) - Mateusz Bujanowski 3 (62, 69, 73)
Orlęta - Polonia 3:0 (3:0), Adam Młodzieniak (12), Dominik Smołko (22), Bartosz Maćkiewicz (35)
Naprzód - Kujawiak Lumac 2:1 (0:0), Arkadiusz Kozłowski 2 (52, 69-karny) - Vitalii Shvets (60)
Pogoń - Lech 5:1 (0:0), Jacek Wojciechowski (28-wolny, 60), Mateusz Nawrocki (68), Wiktor Mrówczyński (78), Antoni Krajnyk (88) - Szymon Moszczyński (75)
Kujawianka - Sparta 2:2 (1:0), Sebastian Popieliński (90) - Maciej Lewandowski (25) - Marcin Rupiński (59), Bartosz Kaczyński (62)
Cuiavia - Chełminianka 1:4 (1:2), Michał Kruszczyński (33-rożny) -Dawid Piasecki 2 (8, 28), Fabian Chabowski (54), Marcin Wanat (68-karny)
Unia - Notecianka 3:1 (1:1) Przemysław Kędziora 3 (27, 48, 70) - Bartłomiej Delekta (33)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 15. KOLEJCE

16. kolejka (18-19 listopada)
Notecianka Pacio - Legia 2:0 (1:0), Roger Babiarz (12), Bartłomiej Delekta (88)
Pogoń - Naprzód 3:0 (1:0), Wiktor Mrówczyński (13), Mateusz Nawrocki (66), Filip Jagielski (73)
Chełminianka - Chemik 0:4 (0:1), Dawid Janicki (32), Robert Kawałek (56), Radosław Mik (83), Michał Żurowski (85-karny)
Sparta - Cuiavia 2:0 (0:0), Radosław Gajkowski (49-rożny), Maciej Koczur (54-karny)
Wisła - Lech 1:3 (0:3), Jarosław Kopiński (63) - Piotr Buchalski (30-karny), Maciej Rożnowski (38), Szymon Moszczyński (40)
Start - Orlęta 1:2 (1:1), Mateusz Bujanowski (33) - Bartosz Maćkiewicz (14), Serhiy Bihus (68)
Unia - Sokół 2:2 (1:0), Dominik Jelonek (32), Przemysław Kędziora (90+3) - Waldemar Jachowski 2 (48-karny, 72-karny)
Polonia - Lider 3:2 (3:1), Tomasz Sarnowski (16-karny), Adam Kardasz (18- głową), Łukasz Chruścicki (29) - Tomasz Szablewski (45-głową), Patryk Dudkiewicz (90+3)
Kujawiak Lumac - Kujawianka 1:1 (0:1), Kacper Ciesielki (80) - Maciej Lewandowski (4)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 16. KOLEJCE

17. kolejka (25-26 listopada)
Lider - Start 3:2 (1:0), Patryk Dudkiewicz (31), Tomasz Szablewski (52- głową), Łukasz Grube (90+2) - Mateusz Bujanowski (54), Michał Zarembski (57)
Legia - Chełminianka 0:2 (0:1), Fabian Chabowski (12), Aleksander Śmiejewski (88)
Orlęta - Unia 1:2 (1:0), Vadim Povolotskyi (42-wolny) - Przemysław Kędziora 2 (53, 87)
Sokół - Notecianka Pacio 1:1 (1:0), Waldemar Jachowski (11-karny) - Kacper Mozgawa (85)
Chemik - Sparta 3:0 (2:0), Adrian Raszka (32), Dawid Janicki (34). Maciej Kot (46)
Kujawianka - Pogoń 1:2 (0:1), Oleg Tabaka (75) - Jacek Wojciechowski (37), Mateusz Nawrocki (62)
Naprzód - Wisła 1:2 (1:1), Paweł Kwiatkowski 25) - Dawid Górski (8), Piotr Myścich (87)
Polonia - Lech 2:1 (0:0), Rafał Kubacki (70), Jakub Koźbiał (89) - Szymon Moszczyński (61)
Cuiavia - Kujawiak 6:2 (3:1), Arsenii Protsyshyn 3 (17, 30, 86), Dariusz Słupski 2 (24, 73), Mikołaj Błaszczyk (79) - Vitalii Shvets 2 (45, 72)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA. PO 17. KOLEJCE

Runda rewanżowa

18. kolejka (17-18 marca 2018)
Orlęta - Sokół 1:0 (0:0), Bartosz Maćkiewicz (61, karny)
Kujawianka - Wisła 3:1 (3:0), Kamil Zieliński (21), Łukasz Galanciak (32), Kamil Kuropatwiński (43) - Michał Pokora (65)
Chemik Moderator - Kujawiak Lumac 1:1 (1:0), Dawid Janicki (40) - Hubert Szymczak (52)
Lider - Unia 0:4 (0:3), Przemysław Kędziora 2 (33. głową, 70), Dominik Jelonek (10), Oleksandr Lytviak (23)
Mecz zaległy z 18. kolejki (środa 25 kwietnia 2018)
Lech - Start 0:3 (0:3), Hubert Oblizajek (17), Kuba Binerowski (27), Jędrzej Chyła (44)
16.05: Cuiavia - Pogoń 1:0 (0:0), Dariusz Słupski (62)
Legia - Sparta mecz przełożony
Zaległe mecze z 18. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej - środa 6 czerwca.
Naprzód - Polonia 3:3 (1:1), Damian Magalski (17), Arkadiusz Kozłowski 2 (75, 90+2) - Marcin Gołata (45), Patryk Podolski (82), - Lucky Ekwueme (84)
Notecianka - Chełminianka 2:3 (1:1), Mikołaj Bednarek (7), Roger Babiarz (52, karny) - Szymon Marks (25, karny, 62, karny), Piotr Gross (76)

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO, TABELA PO 18. KOLEJCE - TUTAJ

19. kolejka (24-25 marca 2018)
Start - Naprzód 3:1 (1:1), Marcin Wanat 2 (43, 53, z wolnych), Kuba Binerowski (71) - Szymon Hanzek (45)
Wisła - Cuiavia 2:1 (2:0), Mikołaj Pankowski (15), Dawid Górski (27, karny) - Ariel Jastrzembski (58)
Unia - Lech 0:3 (0:1), Paweł Lewandowski (25), Marek Magdziński (58), Piotr Buchalski (77)
Polonia - Kujawianka 1:0 (1:0), Lucky Ekwueme (18)
Kujawiak Lumac - Legia 3:1 (2:0), Vitalii Shvets (27, głową), Hubert Szymczak (42), Arkadiusz Suchomski (74) - Łukasz Dormowicz (50)
Sokół - Lider 5:1 (2:0), Paweł Jachowski 3 (22, karny, 78, 81), Rafał Stefański (41), Piotr Marcinkowski (86) - Jan Kołodziejski (53)
Sparta - Chełminianka 2:2 (2:0), Adrian Kural 2 (20, 31) - Mateusz Kordowski 2 (51, 67)
Mecze przełożone
Pogoń - Chemik Moderator
Orlęta - Notecianka Pacio
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 19. KOLEJCE 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

20. kolejka (31 marca 2018)
Cuiavia - Polonia 0:2 (0:0), Łukasz Nowak (76), Adam Kardasz (81)
Legia - Pogoń 0:4 (0:2), Wiktor Mrówczyński 2 (3, 81), Błażej Duszyński (31, karny), Mateusz Nawrocki (64)
Naprzód - Unia 2:6 (1:3), Bartosz Wilkanowski (7), Karol Wilmowicz (48) - Przemysław Kędziora (27, 36, 73), Dawid Bocian (18) Dominik Jelonek (68), Dariusz Lewandowski (83)
Chemik Moderator - Wisła 5:1 (0:0), Dawid Janicki 3 (46, 55, 82), Robert Kawałek (72), Radosław Mik (90) - Dawid Górski (68, karny)
Sokół - Lech 3:2 (2:1), Paweł Jachowski 3 (25, 30, 88) - Marek Magdziński 2 (38, 68)
Sparta - Notecianka Pacio 1:1 (1:1), Radosław Simson (18, rożny)- Roger Babiarz (32).
Orlęta - Lider 0:2 (0:0), Michał Łazarski 2 (75, 87)
Kujawianka - Start 2:0 (1:0), Kamil Kuropatwiński (27, karny), Kamil Zieliński (65)
Chełminianka Chełmno - Kujawiak Lumac 3:3 (1:0), Wojciech Ernest 2 (33, 55), Dawid Piasecki (48) - Hubert Szymczak (50), Dawid Kwiatkowski (58) - Bartosz Śmigiel (83)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z 20. KOLEJKI 4 LIGI. TABELA

21. kolejka (7/8 kwietnia 2018)
Wisła Nowe - Legia Chełmża 6:0 (4:0), Dawid Górski (8, karny), Michał Pokora 2 (19, 36), Łukasz Filip (38), Mateusz Gretkowski (45), Paweł Górski (72)
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno 3:2 (2:0), Wiktor Mrówczyński 2 (39, 67), Mateusz Nawrocki (6) - Wojciech Ernest 2 (74, wolny, 90+2)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin 1:0 (0:0), Adam Młodzieniak (77)
Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska 0:1 (0:1), Kamil Zieliński (6)
Lider Włocławek - Notecianka Pacio Pakość 1:4 (0:1), Michał Łazarski (86) - Norbert Rościszewski (43), Kamil Brzustowicz (50), Kamil Kala (59), Roger Babiarz (81, karny)
Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (0:1), Lucky Ekwueme (48), Szymon Kmiecik (90+4) - Szymon Maziarz (6)
Sokół Radomin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 (1:0), Artur Bruzdewicz (40), Jakub Pukłacki (66) - Bartosz Leiss (71)
Start Warlubie - Cuiavia Inowrocław 2:2 (1:1), Bartosz Fafiński (4), Kuba Binerowski (67) - Arsenii Protsyshyn (41), Ariel Jastrzembski (85)
Kujawiak Lumac - Sparta 2:0 (1:0), Bartosz Śmigiel (45+2), Łukasz Grube (68)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z 21. KOLEJKI 4. LIGI. TABELA.

22. kolejka (14/15 kwietnia 2018)
Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 1:0 (1:0) Łukasz Ciechowski (12)
Lech - Lider 3:1 (2:0), Paweł Lewandowski (17), Jakub Trędewicz 2 (38, 78) - Daniel Wiliński (53, głową)
Notecianka Pacio - Kujawiak Lumac 3:0 (1:0), Roger Babiarz (33), Marcin Słowiński 2 (80, 83)
Chełminianka - Wisła 4:2 (2:0), Dawid Piasecki (24), Piotr Gross (34), Wojciech Ernest (67, 85) - Michał Horna (65), Paweł Górski (72)
Cuiavia - Unia 4:0 (3:0), Michał Kruszczyński (8), Dariusz Słupski 2 (17, 51), Ariel Jastrzembski (42)
Sokół - Kujawianka 0:2 (0:1), Mariusz Cichowlas (34), Kamil Kuropatwiński (86)
Legia - Polonia 1:2 (1:0), Mateusz Komur (21) - Dorian Banasiak (60, samobójcza), Adam Kardasz (90+5)
Naprzód - Orlęta 1:6 (1:4), Arkadiusz Kozłowski (16) - Serhiy Bihus (5), Lucjan Jaroszewski 3 (39, 43, 73), Mariusz Źywica (45), Adrian Prysak (65)
Chemik Moderator - Start 2:0 (0:0), Robert Frasz 2 (68, 78)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z 22. KOLEJKI 4. LIGI. TABELA.

23. kolejka (20-22 kwietnia 2018)
Unia - Chemik Moderator 1:1 (0:1), Przemysław Kędziora (80) - Dawid Janicki (23, karny)
Polonia - Chełminianka 0:0
Start - Legia 0:1 (0:1), Bartosz Szpręglewski (14)
Orlęta - Kujawianka 0:1 (0:1), Kamil Kuropatwiński (17)
Sokół - Cuiavia 2:3 (1:1), Waldemar Jachowski (9), Paweł Jachowski (63, karny) - Patryk Wiśniewski (17), Mateusz Brzóstowski (56), Dariusz Słupski (60)
Wisła - Sparta 1:1 (1:1), Michał Pokora (6) - Oskar Brzuszczak (36)
Lech - Notecianka Pacio 1:0 (1:0), Radosław Fodrowski (22, głową)
Pogoń - Kujawiak Lumac 0:5 (0:0), Łukasz Grube (49 rożny, 76), Hubert Szymczak (50), Dawid Kwiatkowski (63), Tycjan Tatara (78)
Lider - Naprzód 3:0 (1:0), Tomasz Szablewski (33), Maciej Lewandowski (47), Bartłomiej Grube (90)
TABELA PO 23. KOLEJCE 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

24. kolejka (28 kwietnia 2018)
Naprzód - Lech 0:4 (0:1), Paweł Lewandowski (65, 90), Radosław Fodrowski (10), Jakub Trędewicz (67)
Sokół - Chemik 0:3 (0:2), Dawid Janicki (31), Beniamin Czajka (33), Robert Kawałek (46)
Sparta Brodnica - Polonia Bydgoszcz 0:3, walkower. Mecz zweryfikowany w związku z grą nieuprawnionego piłkarza.
Na boisku: 2:0 (1:0), Oskar Brzuszczak (31), Piotr Lamka (71)
Chełminianka - Start 1:3 (0:3), Wojciech Ernest (46) - Kuba Binerowski (13), Marcin Wanat (33, karny), Mateusz Bujanowski (38)
Kujawiak Lumac Kowal - Wisła Nowe 3:2 (1:2), Łukasz Grube (42), Vitalii Shvets (63), Hubert Szymczak (90+2) - Michał Horna (10, głową), Tomasz Ziółkowski (38)
Notecianka - Pogoń 3:2 (3:1), Norbert Rościszewski 2 (8, 30), Kamil Kala (15, karny), Wiktor Mrówczyński (37), Mateusz Nawrocki (61)
Cuiavia - Orlęta 3:0 (1:0), Michał Kruszczyński (39), Mateusz Brzóstowski (55), Bartosz Burzyński (86)
Kujawianka - Lider 5:3 (1:0), Kamil Kuropatwiński 3 (32, 47 - wolny, 87 - wolny), Grzegorz Brzeziński (79, wolny), Michał Żuchowski (52) - Oskar Lipka (53), Tomasz Szablewski (83, wolny), Maciej Lewandowski (84)
Legia - Unia 0:1 (0:0), Damian Lewandowski (56)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 24. KOLEJCE 4 LIGI

25. kolejka (1 maja 2018)
Orlęta - Chemik Moderator 1:4 (1:0), Lucjan Jaroszewski (7) - Paweł Olszewski (63), Robert Frasz (80), Dawid Janicki (85), Wiktor Osiński (89)
Polonia - Kujawiak Lumac 3:0 (0:0), Jakub Koźbiał (51), Jakub Kościech (71), Tomasz Sarnowski (90+3)
Naprzód - Notecianka Pacio 0:3 (0:0), Łukasz Kempski (48), Bartłomiej Delekta (82), Kamil Brzustowicz (85)
Wisła - Pogoń 1:6 (1:4), Błażej Duszyński (18, samobójcza) - Wiktor Mrówczyński 3 (6, 17, 42), Krzysztof Szal 3 (44, 53, 86)
Sokół - Legia 1:2 (1:1), Artur Bruzdewicz (25, głową) - Łukasz Dormowicz (25), Ernest Teclaw (80)
Lech - Kujawianka 2:2 (1:1), Mateusz Szymborski (15), Martyn Trędewicz (77, głową) - Kamil Zieliński (17), Oleg Tabaka (54)
Lider - Cuiavia 2:4 (0:2), Tomasz Szablewski (82), Bartłomiej Grube (86) - Dariusz Słupski 4 (14, 23, 61, 67)
Unia - Chełminianka 1:3 (0:3), Przemysław Kędziora (76, karny) - Szymon Marks (9), Dawid Piasecki (29), Wojciech Ernest (44, karny)
Start - Sparta 1:0 (0:0), Bartosz Fafiński (83)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 25. KOLEJCE 4 LIGI - TUTAJ

26. kolejka (5-6 maja 2018)
Sparta - Unia 3:0 (0:0), Adam Reise 2 (61, 73), Michał Szczęśniak (90)
Legia - Orlęta 2:0 (0:0), Oskar Etmański (54), Łukasz Dormowicz (78)
Notecianka Pacio - Wisła 1:4 (0:1), Kamil Kala (69) - Łukasz Filip (4), Dawid Górski 3 (48, 90+2, 90+6)
Kujawiak Lumac - Start 2:4 (1:0), Hubert Szymczak (10), Dawid Kwiatkowski (63) - Bartosz Fafiński (55), Daniel Sławiński 2 (67, głową, 82), Kuba Binerowski (83)
Lech - Cuiavia 1:2 (0:0), Piotr Buchalski (90) - Andrii Gladysh (57), Patryk Wiśniewski (68)
Pogoń - Polonia 0:2 (0:1), Robert Sawicki (33), Jakub Kościecha (77)
Chemik Moderator - Lider 2:1 (0:1), Szymon Maziarz 2 (72, 90+5, karny) - Mateusz Dewil (6)
Chełminianka - Sokół 2:2 (2:2), Piotr Gross (11), Przemysław Misiaszek (31) - Paweł Jachowski (40), Marcinkowski (44)
Kujawianka - Naprzód 10:0 (5:0), Oleg Tabaka 2 (8, 52), Kamil Zieliński 2 (33, 66), Łukasz Galanciak 2 (30, 80), Kamil Kuropatwiński 2 (38, 77), Mateusz Przybyszewski (27), Michał Żuchowski (67)
ZAPIS RELACJA NA ŻYWO 26. KOLEJKI 4. LIGI TABELA

27. kolejka (12 maja 2018)
Lech - Chemik Moderator 2:0 (1:0), Szymon Moszczyński (37), Radosław Lewandowski (85)
Lider - Legia 3:0 (0:0), Bartosz Czyżewski (69, głową), Maciej Lewandowski (70), Michał Łazarski (89)
Orlęta - Chełminianka 3:0 (0:0), Dominik Smołko (59), Vadim Povolotskyi (84, wolny), Adam Młodzieniak (82)
Sokół - Sparta 1:1 (1:1), Piotr Marcinkowski (35)- Marcin Rupiński (28)
Unia - Kujawiak Lumac 4:1 (3:1), Przemysław Kędziora 3 (24, 29, 88), Dawid Pieszak (34)
Start - Pogoń 0:1 (0:0), Wiktor Mrówczyński (86)
Kujawianka - Notecianka Pacio 2:2 (2:0), Bartłomiej Mielczarek (8), Kamil Kuropatwiński (25, wolny) - Kamil Kala (68), Norbert Rościszewski (75)
Naprzód - Cuiavia 1:7 (0:3), Arkadiusz Kozłowski (87) - Dariusz Słupski 3 (14, 43, karny, 84), Michał Kruszczyński 2 (49, 68), Arsenii Protsyshyn (29), Wiktor Majchrzak (65)
Polonia - Wisła 3:1 (2:0), Patryk Podolski (18), Łukasz Nowak (45+3), Lucky Ekwueme (90) - Michał Pokora (76)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z 27. KOLEJKI 4 LIGI. TABELA. TUTAJ

28. kolejka (19/20 maja 2018)
Notecianka Pacio - Polonia 3:0 (1:0), Marcin Słowiński 2 (33, 66), Kacper Mozgawa (47);
Lech - Legia 1:2 (1:1), Radosław Fodrowski (14, karny) - Łukasz Dormowicz (13), Dorian Banasiak (78)
Cuiavia - Kujawianka 2:1 (1:1), Patryk Wiśniewski (6), Andrey Gladysh (57) - Kamil Zieliński (28)
Wisła - Start 0:0
Chełminianka - Lider 3:4 (0:3), Dawid Piasecki (75, 81), Piotr Gross (55) - Tomasz Szablewski 3 (29, 38, głową, 72), Jan Kołodziejski (42)
Chemik Moderator - Naprzód 2:0 (1:0), Beniamin Czajka (42, głową), Paweł Olszewski (74)
Sparta - Orlęta 1:0 (1:0), Łukasz Ciechowski (27)
Pogoń - Unia 2:2 (1:0), Filip Jagielski (36, wolny), Antoni Krajnyk (90) - Przemysław Kędziora 2 (56, karny, 75)
Kujawiak Lumac - Sokół 1:) (1:0), Hubert Szymczak (43)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 28. KOLEJCE

29. kolejka (26/27 maja 2018)
Lider - Sparta 0:3 (0:1), Łukasz Ciechowski (17), Ivan Kovch (51), Maciej Koczur (80)
Orlęta - Kujawiak Lumac 1:0 (1:0), Dominik Smołko (35)
Cuiavia - Notecianka Pacio 2:0 (1:0), Ariel Jastrzembski (35), David Babayan (75)
Naprzód - Legia 0:2 (0:2), Patryk Smolarz (24 karny), Łukasz Dormowicz (35)
Lech - Chełminianka 1:0 (0:0), Marek Magdziński (67)
Unia - Wisła 0:1 (0:1), Piotr Myścich (13)
Start - Polonia 1:1 (0:0), Jakub Dreszler (63) - Łukasz Nowak (55)
Sokół - Pogoń 1:3 (0:0), Piotr Marcinkowski (86) - Wiktor Mrówczyński (80), Błażej Duszyński (90, karny), Filip Jagielski (90+2)
Kujawianka - Chemik Moderator 1:1 (0:0), Kamil Kuropatwiński (50) - Robert Kawałek (71)

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO MECZÓW 29. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ. TABELA

30. kolejka (31 maja 2018)
Polonia - Unia 0:5 (0:2), Jakub Losik (8), Przemysław Kędziora 4 (38, 48, karny, 60, karny, 74)
Chełminianka - Naprzód 5:3 (3:2), Dawid Piasecki 3 (2, 29, karny, 62, karny), Przemysław Misiaszek (22), Piotr Gross (87) - Karol Makowski (33, 35), Arkadiusz Kozłowski (66)
Pogoń - Orlęta 3:2 (2:0), Filip Jagielski (28), Wiktor Mrówczyński 2 (44, 57) - Miłosz Sadowski 2 (79, 90)
Chemik Moderator - Cuiavia 3:2 (1:0), Adrian Raszka (21, głową), Maciej Kot (58), Paweł Olszewski (74) - Sławomir Roszak (87), Ariel Jastrzembski (90)
Wisła - Sokół 4:0 (2:0), Michał Pokora (41), Michał Horna 2 (45+2, 53), Piotr Myścich (90+2, głową)
Lech - Sparta 1:3 (0:1), Radosław Rybka (79) - Oskar Brzuszczak (40), Ivan Kovch (67), Marcin Rupiński (90+2);
Notecianka - Start 2:1 (1:0), Kacper Mozgawa (30), Kamil Kala (61, karny) - Fabian Sudoł (81, samobójcza);
Kujawiak Lumac - Lider 4:1 2:0), Dawid Kwiatkowski 2 (31, 73), Witold Jakubowski (6, wolny), Damian Ratajczyk (56, karny) - Maciej Lewandowski (57);
Legia - Kujawianka 1:1 (1:1), Łukasz Dormowicz (22) - Kamil Zieliński (9);
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 30. KOLEJCE 4. LIGI - TUTAJ

31. kolejka (3 czerwca 2018)
Naprzód - Sparta 1:3 (1:1), Arkadiusz Kozłowski (29) - Łukasz Ciechowski (11), Krystian Jańczak (69), Marcin Rupiński (71, karny)
Cuiavia - Legia 3:0 (2:0), Sławomir Roszak (29), Arsenii Protsyshyn 2 (45, 66)
Chemik Moderator - Notecianka Pacio 4:1 (1:0), Robert Kawałek (39), Szymon Maziarz (60), Maciej Kot (69), Michał Żurowski (75) - Kamil Kala (64, karny)
Kujawianka - Chełminianka 2:3 (0:1), Łukasz Galanciak (60), Kamil Kuropatwiński (79) - Piotr Gross (23), Miłosz Węgierek (55, głową), Szymon Marks (90, karny)
Unia - Start 2:3 (1:1), Przemysław Kędziora (2), Damian Lewandowski (44) - Mateusz Bujanowski (4), Kuba Binerowski 2 (81, 86)
Orlęta - Wisła 3:2 (3:1), Miłosz Sadowski 2 (2, 35), Vadim Povolotskyi (4) - Michał Horna (25), Filip Sikorski (78)
Lech - Kujawiak Lumac 2:3 (1:1), Szymon Moszczyński (38), Radosław Rybka (53) - Damian Ratajczyk (19, karny), Hubert Szymczak 2 (52, wolny, 56)
Lider - Pogoń 2:4 (1:2), Tomasz Szablewski 2 (14, karny, 90) - Mateusz Nawrocki (16), Wiktor Mrówczyński (39), Błażej Duszyński (58, karny), Filip Jagielski (76)
Sokół - Polonia 2:3 (1:1), Paweł Jachowski 2 (49, karny, 60) - Patryk Podolski (47, karny), Rafał Kubacki (58, wolny), Tomasz Sarnowski (65, karny)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 31. KOLEJCE 4. LIGI

32. kolejka (9/10 czerwca)
Legia - Chemik Moderator 0:0,
Start - Sokół 2:0 (0:0), Kuba Binerowski (48), Sławiński (53)
Notecianka Pacio - Unia 1:2 (0:1), Mikołaj Bednarek (87, karny) - Przemysław Kędziora (40), Mateusz Poczwardowski (72)
Lech - Pogoń 2:0 (1:0), Marek Magdziński (45), Martyn Trędewicz (59)
Polonia - Orlęta 0:2 (0:1), Miłosz Sadowski 2 (44, 90)
Sparta - Kujawianka 2:1 (0:0), Maciej Koczur (61, karny), Marcin Rupiński (74, karny) - Łukasz Galanciak (51)
Wisła - Lider 5:3 (2:1), Michał Pokora w (17, 43), Jarosław Kopiński 2 (89, 90+2), Mateusz Gretkowski (90+4) - Maciej Lewandowski 2 (26, 71, wolny), Michał Łazarski (70
Chełminianka - Cuiavia 5:3 (3:1), Dawid Piasecki (3), Przemysław Misiaszek (15), Szymon Marks (43, karny, 67), Piotr Gross (86) - Mateusz Brzóstowski (21), Sławomir Roszak (54), Dariusz Słupski (89)
Kujawiak Lumac - Naprzód 3:0 (0:0), Hubert Szymczak (73), Robert Jakubowski (83), Witold Jakubowski (90+1)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA PO 32. KOLEJCE

Zaległe mecze z 18. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej - środa 6 czerwca.
Naprzód - Polonia 3:3 (1:1), Damian Magalski (17), Arkadiusz Kozłowski 2 (75, 90+2) - Marcin Gołata (45), Patryk Podolski (82), - Lucky Ekwueme (84)
Notecianka - Chełminianka 2:3 (1:1), Mikołaj Bednarek (7), Roger Babiarz (52, karny) - Szymon Marks (25, karny, 62, karny), Piotr Gross (76)

33. kolejka (16 czerwca)
Kujawianka - Kujawiak Lumac 9:2 (1:1), Kamil Kuropatwiński 6 (32, karny, 57, 62, 73, 76, 84), Damian Siek (55), Kamil Zieliński (64), Łukasz Galanciak (66) - Hubert Szymczak (42), Damian Ratajczyk (85, karny)
Chemik Moderator - Chełminianka 0:1 (0:1), Szymon Adamczyk (17)
Cuiavia - Sparta 1:0 (0:0), Ariel Jastrzembski (50)
Orlęta - Start 2:3 (2:2), Szymon Brzeziński 2 (10, karny, 28, karny) - Kuba Binerowski (14), Daniel Sławiński (18), Jędrzej Chyla (84)
Lech - Wisła 2:4 (1:3), Mateusz Szymborski (44), Szymon Moszczyński (68) - Michał Pokora 2 (5, 19), Filip Sikorski (16), Piotr Myścich (58)
Sokół - Unia 1:7 (1:2), Paweł Piotrowski (29) - Przemysław Kędziora 4 (48, 52, 78, 86), Dominik Jelonek (17), Damian Lewandowski (38), Mateusz Poczwardowski (62)
Lider - Polonia 2:5 (1:3), Maciej Lewandowski (16), Tomasz Szablewski (70, karny) - Patryk Podolski 4 (1, 36, 45, 53), Łukasz Nowak (85)
Naprzód - Pogoń 2:5 (2:3), Arkadiusz Kozłowski (22), Błażek Kopka (39) - Krzysztof Szal 3 (15, 73, 86), Filip Jagielski (6, karny), Krzysztof Urtnowski (27)
Legia - Notecianka Pacio 2:0 (1:0), Patryk Smolarz 2 (45, karny, 63)
TABELA. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Zaległości
Mecz z 18. kolejki: Legia - Sparta 0:3 (0:1), Sebastian Brzóska (9), Oskar Brzuszczak (73), Marcin Rupiński (75, karny)
Mecz z 19. kolejki; Orlęta - Notecianka 1:0 (0:0), Sebastian Smieszny (88)

Mecz z 19. kolejki (20 czerwca, Gębice - g. 18)
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 4:2 (1:1)
Bramki: Wiktor Mrówczyński 3 (18, 85, 90+2), Mateusz Nawrocki (71) - Maciej Kot (4), Gracjan Zeglarski (87),

34. kolejka (22-23 czerwca)
Kujawiak Lumac - Cuiavia 1:0 (0:0), Damian Ratajczyk (60)
Notecianka Pacio - Sokół 1:2 (1:1), Dawid Krawczyk (21) - Piotr Marcinkowski (27), Paweł Jachowski (74, karny)
Unia - Orlęta 1:3 (0:1), Przemysław Kędziora (59) - Adam Młodzieniak (10), Szymon Brzeziński (73, karny), Miłosz Sadowski (81)
Start - Lider 4:2 (1:1), Marcin Wanat (12), Bartosz Fafiński (56), Daniel Sławiński (69), Kuba Binerowski (89) - Tomasz Szablewski (26), Mikołaj Kuczmiński (88, samobójcza)
Pogoń - Kujawianka 1:4 (0:3), Krzysztof Szal (80) - Kamil Kuropatwiński (7), Kamil Zieliński (16), Grzegorz Brzeziński 2 (30, 51, wolny)
Lech - Polonia 4:0 (1:0), Radosław Lewandowski (17), Martyn Trędewicz 2 (48, 76), Piotr Buchalski (72)
Wisła - Naprzód 3:1 (2:0), Filip Sikorski (13), Michał Horna (31), Paweł Górski (67) - Szymon Hazek (46)
Sparta - Chemik Moderator 1:0 (1:0), Adam Reise (10)
Chełminianka - Legia 3:0 (2:0), Mateusz Kordowski (31), Piotr Gross (45), Dawid Piasecki (87)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO. TABELA

AKTUALNE SKŁAD DRUŻYN 4 ligi:
>> NIEZBĘDNIK KIBICA 4 LIGI KPZPN <<
>> Pogoń Mogilno <<
>> Lider Włocławek <<
>> Kujawiak Kowal <<
Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pacio Pakość
Chemik Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
>> Chełminianka Chełmno <<
>> Start Warlubie <<
>> Naprzód Jabłonowo Pomorskie <<
>> Unia Janikowo <<
>> Wisła Nowe <<
>> Lech Rypin <<
>> Sparta Brodnica <<
>> Orlęta Aleksandrów Kujawski <<
>> Legia Chełmża <<
>> KP Polonia Bydgoszcz <<
SOKÓŁ RADOMIN - TUTAJ

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii). W 1999 roku zacząłem o tym pisać. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 jestem wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.