Chemik Bydgoszcz

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Jakub Stykowski

Chemik Bydgoszcz

Jakub Stykowski

Prezes: Michał Sztybel
Trener: Piotr Gruszka
Asystent: Szymon Maziarz
Kierownik: Zbigniew Frasz
Masażysta: Stanisław Kozłowski

Kadra: Bramkarze: Bagiński Jakub, Tatera Mariusz; Obrońcy: Czajka Beniamin, Frasz Robert, Papaj Mateusz, Vasiutyn Borys, Włosiński Adrian, Włosiński Daniel, Żurowski Michał; Pomocnicy: Bagniewski Kamil, Bańka Kacper, Dąbek Wiktor, Kawałek Robert, Kot Maciej, Maziarz Szymon, Mostył Michał, Nowak Patryk, Olszewski Paweł, Osiński Wiktor, Płóciennik Mateusz, Romanek Martin, Żeglarski Gracjan; Napastnicy: Adamski Damian, Janicki Dawid, Michalski Daniel, Mik Radosław.

Przyszli: Jakub Bagiński, Mateusz Papaj, Kamil Bagniewski, Kacper Bańka, Michał Mostył (wszyscy wychowankowie), Mariusz Tatera (powrót z wypożyczenia), Borys Vasiutyn (Motor Lubawa), Radosław Mik (Pomorzanin Serock)
Ubyli: Paweł Laskowski (wypożyczenie, Unia Solec Kujawski), Karol Murawski (Wda Świecie), Damian Rysiewski KP Starogard Gdański), Maciej Jarzembowski (koniec kariery), Jay Jaskólski (szuka klubu), Oskar Trzepacz, Szymon Babiarz (powrót z wypożyczeń)

Sparingi: Elana Toruń 1:7, Pogoń II Szczecin 2:2, KP Starogard Gdański 3:1, Unia Solec Kujawski 1:0, BKS Bydgoszcz 8:0

Jakub Stykowski

Z mediami związany od 2007 roku. Już od dziecka moją pasją jest internet. Kieruję działem online Polska Press Bydgoszcz. Od wielu lat związany z pomorska.pl, od 2018 roku odpowiadam także za serwis expressbydgoski.pl. Ponadto pełnie funkcję regionalnego menedżera serwisów Nasze Miasto. Wydawca, redaktor, współtwórca wielu projektów redakcyjnych pozwalających przeprowadzić te redakcje przez transformację cyfrową.


Wspólnie z ekipą dziennikarzy informuje o tym, co dzieje się w naszym województwie. W codziennej pracy staram się również, by polscy internauci znaleźli odpowiedzi na pytania właśnie w naszych materiałach. Nie zapominam też, że część z nich szuka w internecie także rozrywki.


Drugą moją pasją jest sport. Można spotkać mnie na rowerze, ale także w halach i na stadionach, gdzie towarzyszę naszym sportowcom. Podróżuję za nimi po całym kraju. Na wydarzeniach sportowych bywam też w nieznanych mi wcześniej zakątkach regionu. To właśnie tam poznaje piękno, ale i problemy naszego województwa.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.