KP Polonia Bydgoszcz

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Jakub Stykowski

KP Polonia Bydgoszcz

Jakub Stykowski

Prezes: Marcin Matysiak
trener: Włodzimierz Korecki
trener bramkarzy: Adam Kopaczewski
kierownik drużyny: Rafał Poliszak
Fizjoterapeuta: Anna Maria Dobosiewicz

Kadra: bramkarze: Gwidon Woluszewski, Piotr Świetlik, Szymon Kmiecik;; obrońcy: Kamil Błaszkiewicz, Marcin Gołata, Tomasz Sarnowski, Piotr Kotyński, Mariusz Gabruś, Mateusz Roczyński; pomocnicy: Radosław Jagodziński, Andrii Melnyk, Jakub Koźbiał, Mateusz Wysocki, Robert Sawicki, Rafał Kubacki, Maciej Plewiński, Patryk Jasiński, Kamil Dyksa, Przemysław Januszewski, Łukasz Chruścicki; napastnicy: Patryk Podolski, Adam Kardasz, Jakub Makowski, Wiktor Gręzicki,

Przybyli:: Patryk Podolski, Szymon Kmiecik (obaj Strażak/Wda II Przechowo), Andrii Melnyk (Pogoń Mogilno), Wiktor Gręzicki (Unia Solec Kujawski)
Ubyli:: Arkadiusz Czajkowski, Dawid Paczkowski

Sparingi: Sparta Brodnica (dom) 2:2, Pomorzanin Toruń (dom) 2:4, Wda Świecie (wyjazd) 1:2, KS Łochowo (wyjazd) 9:1, Sparta Złotów (dom) 3:0.

Jakub Stykowski

Z mediami związany od 2007 roku. Już od dziecka moją pasją jest internet. Kieruję działem online Polska Press Bydgoszcz. Od wielu lat związany z pomorska.pl, od 2018 roku odpowiadam także za serwis expressbydgoski.pl. Ponadto pełnie funkcję regionalnego menedżera serwisów Nasze Miasto. Wydawca, redaktor, współtwórca wielu projektów redakcyjnych pozwalających przeprowadzić te redakcje przez transformację cyfrową.


Wspólnie z ekipą dziennikarzy informuje o tym, co dzieje się w naszym województwie. W codziennej pracy staram się również, by polscy internauci znaleźli odpowiedzi na pytania właśnie w naszych materiałach. Nie zapominam też, że część z nich szuka w internecie także rozrywki.


Drugą moją pasją jest sport. Można spotkać mnie na rowerze, ale także w halach i na stadionach, gdzie towarzyszę naszym sportowcom. Podróżuję za nimi po całym kraju. Na wydarzeniach sportowych bywam też w nieznanych mi wcześniej zakątkach regionu. To właśnie tam poznaje piękno, ale i problemy naszego województwa.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.