Maciej Czerniak

W Dobrczu kupili psy, które ciężko zachorowały

Izabela i Roman G. odpowiadają w procesie z wolnej stopy, nie przyznają się do winy (na zdj. zeznaje świadek w sprawie) Fot. Dariusz Bloch Izabela i Roman G. odpowiadają w procesie z wolnej stopy, nie przyznają się do winy (na zdj. zeznaje świadek w sprawie)
Maciej Czerniak

Klienci, którzy mają psy z hodowli państwa G., zeznawali w sądzie: „Weterynarz powiedział, że mój beagle może mieć wadę genetyczną”.

Dzieci bardzo chciały mieć pieska. Wybraliśmy beagle’a przez OLX-a. W połowie grudnia 2014 roku pojechałem do Dobrcza. Dom był na końcu ulicy, wszedłem. Piesek czekał. Obejrzałem, podpisałem umowę i wróciłem z nim do domu - wczoraj w Sądzie Rejonowym mówił jeden ze świadków w sprawie hodowli państwa Izabeli i Romana G. Małżeństwo jest oskarżone o dokonywanie oszustw i trzymanie zwierząt w skandalicznych warunkach.

Co mówili świadkowie w procesie ws. hodowli psów w Dobrczu dowiesz się w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.