Tym razem nie dostaniesz kosza. Możesz zrobić zakupy w niedzielę

Czytaj dalej
Fot. Aneta Zurek
Katarzyna Piojda

Tym razem nie dostaniesz kosza. Możesz zrobić zakupy w niedzielę

Katarzyna Piojda

Po dwóch niedzielach objętych zakazem handlu, najbliższa będzie jak najbardziej handlowa. Nie tylko dlatego, że sklepy otwarte, ale i dlatego, że tydzień przed Wielkanocą.

- Oglądałam wiadomości na kilku kanałach w telewizji, ale nie informowali, czy w tę niedzielę sklepy będą czynne - mówi bydgoszczanka.

- W zeszłą też nie podawali tego w telewizji, a jednak sklepy były zamknięte. Dowiedziałam się dopiero w sobotę, jak byłam w sklepie. Istny cyrk z tymi zakazanymi i niezakazanymi niedzielami - dodaje.

Bluzkę kupisz wieczorem

25 marca zakazu handlu nie ma, więc będzie można zrobić zakupy. Sklepy, które do tej pory pracowały w ten dzień, teraz tak samo będą otwarte.

Instytut Badań Społecznych i Rynkowych zapytał ostatnio rodaków, co myślą o niedzieli bez handlu. O wynikach tych badań przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.