Żółte, czerwone i pomarańczowe tulipany. Wręczał je paniom sołtys Janusz Smoleń

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Żółte, czerwone i pomarańczowe tulipany. Wręczał je paniom sołtys Janusz Smoleń

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

W Ośrodku Kultury w Łęgu zorganizowano Dzień Kobiet. Panie nie zawiodły, a sala wypełniła się młodszymi i starszymi mieszkankami Łęga.

Na wszystkie panie czekała moc atrakcji. Wiele radości przyniosła loteria, w której każdy los wygrywał. Loterię z paniami radnymi - brawurowo i z humorem poprowadziła Beata Babińska.

Nie zabrakło też pysznego ciasta, toastu z lampką szampana i kwiatków, które wręczał sołtys Łęga Janusz Smoleń.

Rozstrzygnięto konkurs „Cudownie być kobietą!”, a jego laureatkami zostały Agnieszka Fierek oraz Danuta Kosecka z Łęga. Natomiast wyróżnienie przyznano Katarzynie Krysiak Kołatce.

Podczas gali było coś dla ciała i dla ducha. Goście mogli podziwiać wystawę uczestników warsztatów, które jesienią w łęskim OK prowadziła Katarzyna Krysiak Kołatka - artystka z Gotelpia. Zachwyt publiczności wywołała prezentacja prac Alicji Reszki z Łęga. Fantastyczne obrazy i grafiki zdobiły cały Ośrodek Kultury, a młoda artystka nie kryła wzruszenia. Owacje zebrał młody pianista Wojciech Wons oraz akrobata Łukasz Żygowski z Czarnej Wody. Wystąpiło też Chojnickie Studio Rapsodyczne w przedstawieniu „Dziecko dla początkujących”.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.