Zofia Klepacka i ksiądz Dariusz Oko w nowym filmie. Według duchownego LGBT to wymysł marksistów

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Hołod
Maciej Czerniak

Zofia Klepacka i ksiądz Dariusz Oko w nowym filmie. Według duchownego LGBT to wymysł marksistów

Maciej Czerniak

TV Trwam współpracowała ze Szczepanem Wójcikiem, kojarzonym z lobby hodowców zwierząt futerkowych nad filmem „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. W materiale występują Zofia Klepacka i ks. Dariusz Oko, który zrównuje LGBT z marksistami.

Pod koniec maja premierę w TV Trwam i na YouTube miał film dokumentalny „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”.

Już na wstępie filmu słychać narrację: - Marksiści przez dziesięciolecia szukali sposobu, jak podporządkować sobie człowieka. W imię swoich zbrodniczych idei wymordowali miliony ludzi. Gdy komunizm w Europie upadł, zdali sobie sprawę, że muszą szukać nowych rozwiązań. Dziś walczą z tradycyjnymi wartościami, rodziną, miłością między kobietą i mężczyzną.

W materiale wypowiada się, m.in. ks. Dariusz Oko, teolog znany z kontrowersyjnych wypowiedzi, autor, m.in. wydanej w 2014 roku książki „Dyktatura gender”.

- Ci ludzie, którzy najbardziej głoszą gender, są najbardziej wojującymi ateistami. Gender jest następnikiem (pisownia oryginalna, red.) marksizmu. jest pociechą dla marksistów, którzy musieli przeżyć tragedię przegranej swojej ideologii - mówi duchowny.
Ksiądz Oko niedawno również skomentował film kler słowami: - Tak ohydne rzeczy można mówić o księżach, a gejów nie można krytykować. Proszę zauważyć jaka sprzeczność - ks. Dariusza Oko cytuje NaTemat.pl. „(…) Oni traktują nas jak podludzi, bo nie pozwalają nam mówić prawdy, chcą nas zastraszyć. To, co robią jest sprzeczne z prawami człowieka, pętają wolność słowa. To tak, jakby nam zabronić mówić, że dzień jest jasny, a noc jest ciemna.”

Pod koniec maja premierę w TV Trwam i na YouTube miał film dokumentalny „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”. Dowiedź sie więcej z pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.