Znów śmierć na drodze. Czarna seria trwa. Oby święta były spokojne

Czytaj dalej
Fot. KPP Nakło
Maja Stankiewicz

Znów śmierć na drodze. Czarna seria trwa. Oby święta były spokojne

Maja Stankiewicz

Policjanci z komisariatu w Szubinie, pod nadzorem prokuratury, wciąż wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło przedwczoraj po zmierzchu na drodze krajowej nr 5, na wysokości miejscowości Szkocja.

W wyniku zderzenia autobusu marki Solbus z ciężarówką śmierć na miejscu poniósł 61-letni mieszkaniec Gniezna. To kierowca autobusu przewożącego pracowników.

W pojeździe jechało 18 osób. Jedna z nich, 66-letni mieszkaniec Gniezna, odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. Lekko ranny został też 36-letni kierowca ciężarówki. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że jadący w stronę Szubina autobus zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu. To spowodowało zderzenie z ciężarówką jadącą od strony Szubina. Jak informuje Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle, kierowca ciężarówki był trzeźwy.To kolejna w ostatnim czasie ofiara wypadków na drogach powiatu nakielskiego i miejscowości ościennych. Zaledwie kilka dni temu w Ameryczce, w wyniku zderzenia fiata punto z gimbusem, śmierć na miejscu poniósł 74-letni mieszkaniec gminy Kcynia. Z kolei w miniony weekend, na drodze krajowej nr 10, między Wyrzyskiem, a Koszto-wem, zderzyły się dwa BMW. 30-letnia mieszkanka powiatu nakielskiego z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Na miejscu zginął 26-letni kierowca jednego z aut.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.