Zmagali się na piasku

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Monika Smól

Zmagali się na piasku

Monika Smól

Turniej o puchar burmistrza miasta Chełmna rozegrano nad Jeziorem Starogrodzkim.

Wyniki - open: 1. Miłosz Płomiński/Łukasz Czubkowski, 2. Mateusz Harłoziński/Bartłomiej Madej, 3. Michał Matuła / Szymon Wojnowski, 4. Rafał Balewski / Tomasz Kurkiewicz.

Finał: Płomiński/Czubkowski - Harłoziński/Madej 2:0 (15:10, 15:10) .

Mecz o 3. miejsce: Matuła/Wojnowski - Balewski/Kurkiewicz 2:1 (10:15, 15:11, 11:7)

Kategoria 75+: 1. Stanisław Płomiński / Błażej Płomiński, 2. Sławomir Wojnowski / Janusz Pie-trak, 3. Adam Papierowski / Jakub Chmiel, 4. Damian Kołodziejek / Krzysztof Kołodziejek.

Zmagania siatkarzy trwały dwa dni. Pierwszego rywalizowano w kategorii „open”.

- Graliśmy systemem brazylijskim - podkreśla Janusz Pietrak, koordynator. - Do turnieju „open” zgłosiły się cztery pary kobiece, ale żadnej z nich nie udało się wygrać z parami męskimi. Natomiast mistrzowie nie przegrali żadnego pojedynku. Drugiego dnia na piasek wybiegli zawodnicy w kategorii weterani +75 (wiek zawodników powyżej 75 lat). Tu też zwycięzcy nie przegrali żadnego pojedynku. Na trzy pierwsze drużyny czekały puchary i nagrody rzeczowe.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.