Złodziej wpadł tylko przez swoją głupotę

Czytaj dalej
Fot. Jaroslaw Jakubczak
Dariusz Nawrocki

Złodziej wpadł tylko przez swoją głupotę

Dariusz Nawrocki

Kilka dni temu do jednego z inowrocławskich sklepów wszedł młody mężczyzna. Zabrał dwa szampony za kilkadziesiąt złotych i chciał niepostrzeżenie opuścić sklep.

- Zauważyła to jedna z ekspedientek, która ruszyła za sprawcą i gdy już prawie go złapała, ten wyrwał się i uciekł. Kobiecie w rękach pozostała jego kurtka - relacjonuje Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Policjanci przejrzeli kurtkę i natrafili na niespodziankę. W jednej z kieszeni znaleźli bowiem... mandat karny za kradzież w sklepie, wystawiony zaledwie dwa tygodnie temu. Dzięki temu udało się ustalić sprawcę. 19-latkowi może teraz grozić kara aresztu albo grzywna, bo taką sankcję za kradzież przewiduje kodeks wykroczeń.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.