Artykuł sponsorowany

„Zielony las” – nowa inwestycja Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

„Zielony las” – nowa inwestycja Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Artykuł sponsorowany

Gdy spadnie deszcz, do Twojego nosa doleci zapach sosnowych igieł. W letnie poranki ptaki będą koncertować tuż przy Twoim domu. A otwierając balkon zaprosisz do swojego mieszkania trochę zieleni zza okna. Właśnie dlatego nowa inwestycja Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej to „Zielony las”. Czy będzie to wymarzone miejsce do życia dla Ciebie? Nie będziesz wiedział, nim się nie przekonasz!

Zaświat – czyli budynek ukryty za drzewami i zielenią

Na najnowszą inwestycję Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o nazwie „Zielony Las” składają się dwa budynki. Mieszczą się na ulicy Zaświat 5 w Bydgoszczy. Wdzięczna nazwa tej ulicy jest idealnie zsynchronizowana z tym miejscem. Pomimo bliskości centrum miasta, budowane osiedle jest ciche i spokojne. Nie dochodzą tu dźwięki ulicznego gwaru i miejska wrzawa. Jest to miejsce, w którym naprawdę można odpocząć po ciężkim dniu. Naładować baterie w domowym zaciszu. Lokalizacja ta jest korzystna pod kątem komunikacyjnym: jesteś blisko centrum, ale jednocześnie na uboczu.

Inwestycja jest otulona przyrodą. Gdzie się nie obrócisz, rozciągają się tereny zielone, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu i długich spacerów na świeżym powietrzu. Twoimi sąsiadami będą Leśny Park Kultury i Wypoczynku oraz sportowe serce Bydgoszczy – stadion Zawiszy. To doskonała informacja dla osób aktywnych, a także rodzin z dziećmi.

Wygoda, komfort i wygoda raz jeszcze!

„Zielony las” to inwestycja wyjątkowa. Budujemy ją na 30-lecie istnienia Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W związku z tym dołożyliśmy starań, by była jak prawdziwy prezent: ma zaskoczyć, być odpowiedzią na indywidualne potrzeby i cieszyć na lata. Nieocenione okazało się nasze wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Wiemy, co sprawia, że na osiedlu mieszka się wygodnie i komfortowo. Nie mogliśmy się powstrzymać, żeby wykorzystać tę wiedzę przy budowie „Zielonego lasu”.

Słowem, które charakteryzuje to miejsce jest KOMFORT. Zadbaliśmy o wygospodarowanie przestrzeni dla każdego mieszkańca. Właśnie dlatego na osiedlu jest przestronny dziedziniec i dobrze wyposażony plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców oddamy wielostanowiskowy garaż, ale również miejsca parkingowe rozplanowane na terenie osiedla. Budynki są otoczone zielenią, która dodaje temu miejscu dodatkowego uroku.

Jak mieszkać to tylko z PSM!

Inwestycja „Zielony las” będzie się składać z dwóch niezależnych budynków. Zaawansowanie jednego z nich przekroczyło połowę, a realizacja następnego właśnie się zaczyna. O postępach prac informujemy klientów między innymi na Facebook’u i na stronie www: https://www.psm.bydgoszcz.pl/. Jeżeli uważasz, że jest to miejsce idealne dla Ciebie, warto się z nami skontaktować już teraz. Sprzedaż mieszkań w jednym z bloków trwa. Rozplanowaliśmy w nim przestronne i komfortowe lokale o powierzchniach od 45 – 69 m2. Warto podkreślić, że od 1 października 2020 roku ruszy sprzedaż w drugim budynku. Można zdecydować się na lokal o metrażu od 35-69 m2. Ale jeżeli poszukujesz mieszkania większego niż podane, możesz zdecydować się na połączenie lokali.

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa wybudowała także inwestycje „Leśny Zakątek” oraz „Leśny Zakątek 2”. Mieszkańcy tych osiedli to osoby w różnym wieku, które odnalazły swoje miejsce w Bydgoszczy. Przyczyniło się do tego kilka czynników: przemyślana lokalizacja, perfekcyjne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały. Budynki te to projekty nowoczesne i przemyślane. Stawialiśmy na rozwiązania, które tworzą idealną całość. W związku z tym zadbaliśmy o detale: stonowane kolory elewacji idealnie współgrają z otoczeniem. Właśnie tymi cechami kierujemy się budując osiedle „Zielony las”. Być może ten krótki artykuł sprawił, że odnalazłeś miejsce, które spełnia Twoje oczekiwania. Czy zechcesz tu zamieszkać?

Świętuj jubileusz razem z nami!

30-lecie Pomorskiej Spółdzielni Mieszkaniowej to doskonała okazja do świętowania. Właśnie z myślą o uczczeniu okrągłego jubileuszu, spółdzielnia planuje ciekawe wydarzenie dla swoich członków. Ale szczegóły zdradzimy niebawem!

Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.