Daniel Dreyer

Ziarno gospel zostało zasiane

Dwudniowe warsztaty gospel w Grudziądzu zakończone wspólnym koncertem. Zajęcia prowadzili Agnieszka Górska Tomaszewska i pastor z Londynu David Dani Fot. Piotr Bilski Dwudniowe warsztaty gospel w Grudziądzu zakończone wspólnym koncertem. Zajęcia prowadzili Agnieszka Górska Tomaszewska i pastor z Londynu David Daniel.
Daniel Dreyer

Ponad 60 osób wzięło udział w warsztatach. Nie tylko śpiewu, ale także ruchu scenicznego w rytmie gospel. Zabawa w Grudziądzu była świetna.

- David jest świetny. Na zajęciach jest fantastycznie - mówiła zachwycona uczestniczka warsztatów gospel, które w weekend odbyły się w teatrze. Zorganizowała je Fundacja Pro Novis.

W zajęciach „Gospel joy” w Grudziądzu uczestniczyły osoby nie tylko z naszego miasta, ale również regionu. Wszyscy przyjechali, aby podszkolić swoje umiejętności wokalne pod okiem fachowców: Davida Daniela, pastora i muzyka z Wysp Brytyjskich oraz Agnieszki Górskiej-Tomaszewskiej, prowadzącej polskie chóry gospel.

Zajęcia trwały w sobotę i niedzielę, a zakończyły się wspólnym koncertem organizatorów oraz uczestników.

Patronem medialnym warsztatów była „Gazeta Pomorska”.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Jestem lokalnym patriotą, fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki i miłośnikiem górskiej turystyki.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.