Ze Strzelna na ekran naszych telewizorów

Czytaj dalej
Fot. ZAZA MEDIA
Agnieszka Nawrocka agnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Ze Strzelna na ekran naszych telewizorów

Agnieszka Nawrocka agnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Agnieszka Twardowska odniosła kolejny sukces. Zwyciężyła odcinek muzycznego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Na telewizyjnym ekranie możemy oglądać pochodzącą ze Strzelna Agnieszkę Twardowską. Jest jedną z uczestniczek muzycznego show. Agnieszka Twardowska jest uczestniczką programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowanego w telewizji Polsat. W ostatnim odcinku strzelnianka odniosła duży sukces.

Wcieliła się rolę Ellie Goulding. Zaśpiewała utwór „Love me like you do”. Zrobiła to tak dobrze, że wygrała ten odcinek. Przyznaną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz programu „Akademia Przyszłości” Stowarzyszenia Wiosna.

„Akademia Przyszłości” powstała w 2003 roku. Jest siostrzanym projektem „Szlachetnej Paczki”. To ogólnopolski program, który „przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu”.

W kolejnym programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, przed strzelnianką także trudne zdanie. Będzie musiała wcielić się rolę Zenka Martyniuka, wykonawcy disco polo.Agnieszka Twardowska studiuje Edukację Artystyczną w zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Śpiewa od 5. roku życia. W swojej biografii wspomina, że będąc jeszcze w przedszkolu, na Rynku w rodzinnym mieście zaśpiewała piosenkę „o pluszowym misiu i wąsatym ogórku”. Od tego czasu przeszła długą muzyczną drogę i odniosła wiele sukcesów, została laureatką konkursów muzycznych.

Serca telewidzów podbiła także w innym muzycznym programie - The Voice of Poland. Wykonała w tym programie utwór „Stay With Me” z repertuaru Sama Smitha. Jej interpretacja piosenki ma ponad milion internetowych odtworzeń. Aktualnie Agnieszka Twardowska pracuje nad swoją pierwszą płytą, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Agnieszkę Twardowską w piątej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” można oglądać w każdą sobotę w telewizji Polsat.

Agnieszka Nawrocka agnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.