Zdolna młodzieżotrzymała pomoc

Czytaj dalej
Fot. SP
Karolina Rokitnicka

Zdolna młodzieżotrzymała pomoc

Karolina Rokitnicka

W ubiegłym tygodniu starosta rypiński Zbigniew Zgórzyński oraz przewodniczący rady Krzysztof Cegłowski wręczyli Stypendia im. Jana Pawła II.

To wsparcie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum powiatowego, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, a także laureaci konkursów i olimpiad. Jest ono przyznawane już od 12 lat. Pod uwagę brane są też kryteria dochodowe. Stypendia otrzymali: Radosław Kowalski i Jakub Gabryszewski - Zespół Szkół nr 1, Ilona Więcławska i Patryk Murawski - Zespół Szkół nr 2, Marta Michalska i Karolina Stępnik - Zespół Szkół nr 3 w oraz Marta Tydryszewska i Patryk Mejer - Zespół Szkół nr 4 w Nadrożu.

W uroczystym wręczeniu listów gratulacyjnych uczestniczyli nie tylko uczniowie, ale także radni, dyrektorzy szkół i zaproszeni gości. Stypendia współfinansują radni.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.