Zawisza szuka graczy. Olimpia sparuje [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Zawisza szuka graczy. Olimpia sparuje [wideo]

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Zawisza szuka graczy, a Radosław Osuch dogrywa ostatnie szczegóły związane ze zgrupowaniem bydgoskiej drużyny w Marbelli. Dziś sparing zagra Olimpia Grudziądz.

Radosław Osuch, właściciel Zawiszy, przebywa w Hiszpanii i dogrywa ostatnie szczegóły związane ze zgrupowaniem bydgoskiej drużyny w Marbelli.

- Obecnie jestem na etapie ustalania drużyn, z którymi będziemy rozgrywali sparingi - mówi Osuch. - Nie będzie z tym żadnych problemów, bo w tym czasie w okolicy przebywa wiele zespołów. Na pewno to będą silne drużyny, z którymi mecze na pewno wiele nam dadzą. W przyszłym tygodniu wszystko będzie jasne. Jeśli chodzi o sprawy personalne, to ciągle szukamy przynajmniej trzech piłkarzy: bocznych obrońców i defensywnego pomocnika. W trakcie zgrupowania w Hiszpanii będą dojeżdżali piłkarze i tam będziemy ich sprawdzali. Mamy jeszcze dużo czasu i nie musimy się spieszyć. Być może po tym jak rozgrywki wznowi ekstraklasa, to uda się pozyskać piłkarzy, którzy nie zmieszczą się w składach i będą chcieli być wypożyczeni - dodaje.Dzisiaj Olimpia rozegra kolejny sparing. Jej rywalem będzie Lechia Gdańsk. Początek na stadionie przy ul. Traugutta o 16. - Mamy zapewnienie, że zagramy na naturalnym boisku - mówi trener Jacek Paszulewicz. - To dobrze, bo zawodnicy tylko trenują i grają na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Tym razem nie będę dzielił zespołu na dwa składy, tylko część zagra w większym wymiarze czasowym. To będzie dla nas pożyteczny sprawdzian. Będziemy w nim sprawdzać jednego zawodnika - informuje szkoleniowiec biało-zielonych.

Dariusz Knopikdariusz.knopik@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.