Zatańcz walca lub hip-hop na scenie

Czytaj dalej
Fot. Michał Gaciarz
Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Zatańcz walca lub hip-hop na scenie

Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

1 kwietnia Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach organizuje Kulturalny Konkurs Taneczny. Skierowany jest on do grup przedszkolnych, szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków kultury oraz szkół tańca.

Celem konkursu jest krzewienie tańca jako formy spędzania wolnego czasu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Chodzi także o integrację społeczności tanecznej oraz popularyzację zespołowych form tańca. Każdy uczestnik może występować zarówno solo, jak w duecie i w zespołach. Możliwe style taneczne - taniec towarzyski, ludowy, współczesny, jazz, hip-hop, break dance, house oraz inne formy tańca.

- Konkurs będzie rozegrany w dwóch kategoriach - informują organizatorzy. - Jedna z nich to szkoły tańca, druga to szkoły, przedszkola i ośrodki.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia. Można je pobrać na stronie internetowej GOK lub wziąć w placówce. Można je przesłać na adres kontakt@goksliwice.pl lub dostarczyć osobiście do organizatora.

Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną pamiątkowe dyplomy, laureaci pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach - upominki rzeczowe.

Dodatkowych informacji udziela Magdalena Lipkowska, tel. 601 551 391.

Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.