Janina Waszczuk

Zasypali pięknymi prezentami. Takimi z pomysłem

W bibliotece na rozstrzygnięciu konkursu zrobiono pamiątkowe fotki z dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami. Fot. Nadesłane W bibliotece na rozstrzygnięciu konkursu zrobiono pamiątkowe fotki z dyplomami, wyróżnieniami i nagrodami.
Janina Waszczuk

W bibliotece w Gostycynie rozstrzygnięto konkurs plastyczny na „Najładniej zapakowany prezent świąteczny“. Rozdano nagrody i dyplomy.

W bibliotece pod choinką zaroiło się od prezentów. W tym roku ogłoszono konkurs plastyczny na najładniej zapakowany prezent świąteczny. Do 11 grudnia należało dostarczyć do biblioteki jedną pracę plastyczną w formie przestrzennej.

- Ogółem wpłynęły do nas dwadzieścia dwie prace z gminy Gostycyn, które komisja oceniała w trzech kategoriach - informuje Klaudia Kwasigroch. - Mieliśmy co robić, bo parce były niespotykane. Jury pracowało w składzie - Katarzyna Urbanek, Agnieszka Hoffmann, Magdalena Kwasigroch.

W kategorii dzieci przedszkolne i klasa zerówkowa wyróżnienia trafiły do Mikołaja Grzecy i Magdaleny Kucharskiej. Nagrody natomiast do - Zuzanny Huzar, Zuzanny Giersz i Filipa Zalewskiego.

W kategorii klas I - III wyróżniono prace Julii Kucharskiej, Pawła Maliszewskiego i Martyny Szydrow. Nagrodzono prace - Nikoli Grzecy, Wiktorii Nowakowskiej i Zofii Giersz.

W kategorii klas IV -VI i gimnazjalne oraz dorośli: wyróżnienie dostała Patrycja Malinowska, a nagrody wręczono Dominice Robaczewskiej, Nikoli Megger i Mai Susło.

- Wszystkim laureatom wręczyliśmy dyplomy oraz rzeczowe nagrody, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie i słodkości - dodaje bibliotekarka. - Serdecznie gratulujemy wygranym i dziękujemy za udział.

Janina Waszczuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.