Zapisz się na Terenową Masakrę w Bydgoszczy. Start!

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Maciej Myga

Zapisz się na Terenową Masakrę w Bydgoszczy. Start!

Maciej Myga

W czwartek (10 grudnia) ruszają zapisy na „Terenową Masakrę”, bieg z przeszkodami w Myślęcinku. Pierwsi chętni mogą liczyć na zniżki.

W czwartek (10 grudnia) o godzinie 9:00 rozpocznie się rejestracja zawodników na 5 i 10 km. Jak informują organizatorzy, pierwszych 150 zawodników może liczyć na specjalnie obniżone opłaty startowe. Grupy 5 i 10-osobowe uzyskują dodatkową premię za rejestrację. Ceny wpisowego rozpoczynają się już od 79 złotych. Chętni mogą zapisywać się teraz aż do wyczerpania limitu miejsc: po 800 osób na każdy z dystansów.

Terenowa Masakra odbędzie się 29 maja i 25 września 2016 w bydgoskim Myślęcinku - największym parku miejskim w Polsce. To bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie 5 i 10 kilometrowych pętli na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.

W pierwszej edycji Terenowej Masakry - w 2014 roku - wystartowało blisko tysiąc zawodników z całej Polski.
Dariusz Bloch Dziesiątki przeszkód: tych naturalnych i stworzonych przez nas, wymagają od zawodników zróżnicowanych umiejętności i współpracy - mówi Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.

W pierwszej edycji Terenowej Masakry wystartowało blisko tysiąc zawodników z całej Polski, a impreza zebrała bardzo dobre recenzje. Podobały się nie tylko ciekawe przeszkody, ale też zróżnicowany teren i pozytywna atmosfera.

Terenowa Masakra to przede wszystkim wyzwanie, nie tylko dla regularnych biegaczy

- Dziesiątki przeszkód: tych naturalnych i stworzonych przez nas, wymagają od zawodników zróżnicowanych umiejętności i współpracy - zaznacza Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.

Maciej Myga

Kieruję bydgoskim subregionem Gazety Pomorskiej. W swoich artykułach poruszam tematy polityczne, społeczne oraz kryminalne. Jestem również redaktorem prowadzącym tzw. papierowe wydanie miesięcznika "Nasze Miasto Bydgoszcz".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.