Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Zapisz się na kurs modelowania brody albo hodowli ślimaków. Poznaj też inne dziwne szkolenia

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Pruss (archiwum)
pio

Zapisz się na kurs modelowania brody albo hodowli ślimaków. Poznaj też inne dziwne szkolenia

pio

Zarządzanie czasem i przestrzenią, modelowanie zarostu męskiego i hodowla ślimaków - oto niektóre propozycje szkoleń, z jakich mogą skorzystać mieszkańcy regionu.

Głośno w całej Polsce zrobiło się o ośrodku szkoleniowym z województwa warmińsko-mazurskiego. To za sprawą kursu dla instruktorów narciarstwa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kurs ten jest organizowany w formie online. Wszystkie zajęcia są prowadzone w internecie. Praktycznych godzin nie ma żadnych.

Ta sama firma zaprasza na e-learningowe szkolenie dla przyszłych nauczycieli gry w badmintona. U nas w regionie oryginalnych kursów też nie brakuje - i tych stacjonarnych, i internetowych.

Propozycja dla tych, którzy nie czują się duszami towarzystwa, są wycofani: kurs o zaufaniu. Kto go skończy, ten ponoć wreszcie się odnajdzie. Uda się, musi jednak po szkoleniu unikać niepotrzebnych napięć i złych emocji.

Optymista może skorzystać ze szkolenia, na jakim będzie mowa o zadowoleniu w pracy i pozytywnej komunikacji w firmie. Jak będzie przychodził do pracy z entuzjazmem, to pracę polubi, więc niech lepiej ten entuzjazm, dla własnego dobra, w sobie znajdzie. Musi ponadto rozluźnić nie tylko umysł, lecz też ciało, cokolwiek to rozluźnienie znaczy.

Kto jeszcze nie pracuje, a w szkole czy na studiach nie jest prymusem, ma szansę zapisać się na kurs błyskawicznego przyswajania wiedzy. Po nim powinien od razu dostawać lepsze oceny.

Więcej o ofercie nietypowych kursów - czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

pio

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.