Zapisz się na kurs modelowania brody albo hodowli ślimaków. Poznaj też inne dziwne szkolenia

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Pruss (archiwum)
pio

Zapisz się na kurs modelowania brody albo hodowli ślimaków. Poznaj też inne dziwne szkolenia

pio

Zarządzanie czasem i przestrzenią, modelowanie zarostu męskiego i hodowla ślimaków - oto niektóre propozycje szkoleń, z jakich mogą skorzystać mieszkańcy regionu.

Głośno w całej Polsce zrobiło się o ośrodku szkoleniowym z województwa warmińsko-mazurskiego. To za sprawą kursu dla instruktorów narciarstwa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kurs ten jest organizowany w formie online. Wszystkie zajęcia są prowadzone w internecie. Praktycznych godzin nie ma żadnych.

Ta sama firma zaprasza na e-learningowe szkolenie dla przyszłych nauczycieli gry w badmintona. U nas w regionie oryginalnych kursów też nie brakuje - i tych stacjonarnych, i internetowych.

Propozycja dla tych, którzy nie czują się duszami towarzystwa, są wycofani: kurs o zaufaniu. Kto go skończy, ten ponoć wreszcie się odnajdzie. Uda się, musi jednak po szkoleniu unikać niepotrzebnych napięć i złych emocji.

Optymista może skorzystać ze szkolenia, na jakim będzie mowa o zadowoleniu w pracy i pozytywnej komunikacji w firmie. Jak będzie przychodził do pracy z entuzjazmem, to pracę polubi, więc niech lepiej ten entuzjazm, dla własnego dobra, w sobie znajdzie. Musi ponadto rozluźnić nie tylko umysł, lecz też ciało, cokolwiek to rozluźnienie znaczy.

Kto jeszcze nie pracuje, a w szkole czy na studiach nie jest prymusem, ma szansę zapisać się na kurs błyskawicznego przyswajania wiedzy. Po nim powinien od razu dostawać lepsze oceny.

Więcej o ofercie nietypowych kursów - czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
pio

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.