Żak i Barciś razem - zabawa murowana! [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Gdesz
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Żak i Barciś razem - zabawa murowana! [wideo]

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza w czwartek 10 marca o godz. 17 na brawurową komedię w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Dziwna para”. Precyzyjna reżyseria i wyborni odtwórcy ról tytułowych zapewnią dwie godziny świetnej zabawy.

To legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran. Również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.Nie inaczej było z filmową wersją „Dziwnej pary”, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Matthau. W Chojnickim Centrum Kultury widzowie zobaczą nasz rodzimy wspaniały duet komediowy - Artura Barcisia i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”.

A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz - co w końcu doprowadza do rozstania z żoną - imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe. Bilety po 90 zł.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.