Zagrali z pasją i sercem

Czytaj dalej
Fot. Mirosław Kowalski
Jolanta Młodecka

Zagrali z pasją i sercem

Jolanta Młodecka

Jeszcze na chwilę do Starego Radziejowa wróciła atmosfera świąt, raz jeszcze zabrzmiały kolędy i opowieść o tym, co wydarzało się w tę szczególną noc w Betlejem.

To za sprawą dzieci, które przyjechały do Starego Radziejowa, by zaprezentować swoje przedstawienia. Okazją był trzeci już przegląd jasełek i inscenizacji bożonarodzeniowych, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Czołowie.

W świetlicy w Starym Radziejowie zaprezentowali się młodzi wykonawcy z Radziejowa, Osięcin, Płowiec, Bieganowa i Skibina.

- Nasz przegląd nie miał charakteru konkursu, wszyscy jego uczestnicy zostali nagrodzeni statuetkami - mówi Urszula Rosół, dyrektor GOK w Czołowie. - Chcieliśmy dać szansę młodym ludziom zaprezentowania swych talentów i dobrej zabawy.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.