Zacznijcie styczeń na sportowo. Warto!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Zacznijcie styczeń na sportowo. Warto!

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Dobry i modny adres w Sępólnie to Centrum Sportu i Rekreacji. Tam można zgubić kilogramy i wyzwolić endorfiny szczęścia.

Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, a także oferty rekreacyjne dla dorosłych ma na ten sezon Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie.

Zapisy do poszczególnych sekcji są cały czas przyjmowane. Z części zajęć można korzystać nieodpłatnie. Tak szeroka oferta jest możliwa dzięki bazie obiektów sportowych znajdujących przy ul. Chojnickiej. Dzieci mogą korzystać z gier i zabaw ruchowych oraz z zajęć z tańca i gimnastyki. Czynna jest też sekcja cheerleaderek. Z tych propozycji można korzystać bezpłatnie.

Płatna jest jedynie szkółka piłkarska dla dzieci. Zajęcia kosztują 35 zł za miesiąc. Dorośli mogą korzystać na przykład z siłowni. W hali organizowane są także dla nich zajęcia z aerobiku. Program „Aktywni 40+” to projekt dla kobiet, zawierający treningi ruchowe. Uwaga, oferty dla dorosłych są odpłatne. Samodzielnie i bezpłatnie można za to korzystać z zestawów treningowych „PZU Trasy Zdrowia”. Obiekty rozlokowane są pod gołym niebem na odcinku pomiędzy CSiR a plażą miejską. Ciekawą propozycją jest program „Dwie godziny dla rodziny”. W jego ramach w wyznaczone niedziele każdy może za darmo skorzystać z hali sportowej i jej atrakcji.

Czynne są wówczas między innymi: ścianka wspinaczkowa, boiska do badmintona i siatkówki, rozstawione są też stoły do tenisa i stoły do gry w piłkarzyki.

- Wszystkie nasze zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem - mówi Jolanta Mizdalska z Centrum Sportu i Rekreacji. - Średnio w tygodniu korzysta z nich około 200 osób.

W hali Krajna Arena rozgrywane są także cykliczne turnieje. Obecnie trwa między innymi Sępoleńska Liga Futsalu. Zmagania sportowców można oglądać za darmo. Ze szczegółami ofert można zapoznawać się na stronie internetowej Centrum Sportu i Rekreacji.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.