Maciej Czerniak

Zabójstwo pod Tucholą. Prokurator żąda 25 lat więzienia!

Wyrok na oskarżonych o zabójstwo Marcusa M. zapadnie 14 grudnia. Wczoraj wszyscy przepraszali i prosili o łagodne kary. Fot. Tomasz Czachorowski Wyrok na oskarżonych o zabójstwo Marcusa M. zapadnie 14 grudnia. Wczoraj wszyscy przepraszali i prosili o łagodne kary.
Maciej Czerniak

Wobec dwóch oskarżonych o zabójstwo pod Tucholą prokurator żąda 25 lat więzienia, a dla trzeciego 15 lat. Obrońcy chcą łagodniejszych kar.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy strony wygłosiły swoje mowy końcowe w procesie trzech mężczyzn oskarżonych o popełnienie zabójstwa w lesie niedaleko wsi Gołąbek pod Cekcynem.

- Zastanawiające w tej sprawie jest tłumaczenie oskarżonego Tobiasa B., który twierdził, że nie wiedział o planie zabójstwa Marcusa M.

W dalszej części artykułu mówi między innymi prokurator Wiesław Giełżecki z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.