Za piękne zdjęcia popłyną do Szwecji

Czytaj dalej
Fot. Nadesałane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Za piękne zdjęcia popłyną do Szwecji

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Grupa gimnazjalistek i gimnazjalistów Zespołu Szkół nr 1 wygrała konkurs „Szwecja z klasą”, organizowany przez Stena Line. Popłyną do Karlskrony.

Stena Line zorganizowała konkurs w ramach prowadzonej przez siebie akcji „Promuj się na 5”. Zadanie do wykonania to promowanie swojej miejscowości. Trzeba było wykonać pięć zdjęć, napisać do nich tytuły oraz wiersz. Efekty pracy młodzieży z ZSP w Sępólnie pokazany zostanie w jednej ze szkół w Szwecji.

Sępolanie pod opieką Jolanty Orzłowskiej świetnie poradzili sobie z tematem. Wypromowali Sępólno, a przy okazji zapewnili sobie darmową wyprawę do Karlskrony. Nagrodą jest bowiem dwudniowy rejs promem do Szwecji i zwiedzanie Karlskrony z przewodnikiem.

- To dopiero będzie frajda! Radujemy się ze zwycięzcami. I cieszymy się, że młodzież potrafi tak ciekawie, kreatywnie promować swój region - podkreślają w szkole. - Jury, uwzględniając m.in. pomysł, estetykę wykonanych zdjęć, kreatywny opis zdjęć oraz zaangażowanie w udostępnianie postów, podjęło tę niełatwą decyzję - informuje Stena Line.

Pierwsze miejsce zajęli więc „Kujawiacy” z Sępólna, drugie - drużyna 3B z Zespołu Szkół w Korszach, trzecie - BłonieTeam z ZS nr 2 w Krotoszynie.

Sępolanie za rejs do Karlskrony nie zapłacą ani złotówki, laureaci drugiego miejsca otrzymają 50 proc. bonifikatę, a trzeciego - 25 proc. zniżkę.

Sępolanie z pewnością zabiorą ze sobą aparaty fotograficzne i będą pstrykać zdjęcia nie tylko na promie, ale i w samej Karlskronie. To prawdziwi pasjonaci.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.