Z wesela do aresztu

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz
Dariusz Nawrocki

Z wesela do aresztu

Dariusz Nawrocki

W niedzielę, wczesnym rankiem, w Wielowsi (gmina Gniewkowo) doszło do kolizji drogowej.

- Na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem marki BMW, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Na szczęście ani jemu, ani pasażerce nic się nie stało - relacjonuje Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Policjanci szybko ustalili, że 23-letni kierowca z Inowrocławia jest nietrzeźwy. Okazało się, że miał 1,32 promila alkoholu w organizmie.

- Mężczyzna w takim stanie zdecydował się wsiąść za kierownicę, a wracał właśnie z wesela. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem po alkoholu oraz spowodowanie kolizji - wyjaśnia Drobniecka.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.