Z Unią będzie bonus? [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
(jp)

Z Unią będzie bonus? [zdjęcia]

(jp)

Czy Get Well Toruń może już ze spokojem myśleć o play off? Nie do końca. Kluczowy będzie dwumecz z MrGarden GKM Grudziądz.

Do ostatniej niedzieli torunianie byli w komfortowej sytuacji. Jechali w roli faworytów do Zielonej Góry, a zwycięstwo pieczętowałoby awans do najlepszej czwórki, a jednocześnie otwierało drzwi przynajmniej drugiego miejsca przed play off.

Wysoka porażka z Falubazem może mieć jednak wpływ na układ tabeli. Na pozycjach 1-5 wszystko jest jeszcze możliwe. Get Well musi zbierać bonusy, a na razie stracił z Falubazem i zapewne także ze Stalą Gorzów.

Dwa najbliższe mecze będą kluczowe. Zwłaszcza ten derbowy z MrGarden GKM ma duże znaczenie, a jak pokazują ostatnie przypadki lidera tabeli na grudziądzkim stadionie, o dobry wynik tam będzie trudno.

To jednak dopiero za tydzień. W najbliższą niedzielę pierwszy ważny pojedynek z Unią Leszno na Motoarenie. Rywale na razie zebrali 5 punktów w siedmiu meczach, u siebie przegrali ze Stalą Gorzów i zremisowali z ROW Rybnik. Ten zespół jednak zwykle dobrze czuje się na Motoarenie, a teraz do składu wraca Emil Sajfutdinow.

Trener Adam Skórnicki zagrał va banque i zestawił w jednej parze Rosjanina i Nicki Pedersena. Obaj zwykle świetnie spisują się na Motoarenie. Oto skład Unii: 1. Piotr Pawlicki, 2. Peter Kildemand, 3. Emil Sajfutdinow, 4. Nicki Pedersen, 6. Grzegorz Zengota, 7. Bartosz Smektała.

W toruńskim zespole bez zmian po laniu w Zielonej Górze: 9. Martin Vaculik, 10. Kacper Gomólski, 11. Chris Holder, 12. Adrian Miedziński, 13. Greg Hancock, 14. Paweł Przed-pełski.

(jp)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.