Wywalczyli 10 medali we Włocławku

Czytaj dalej
Fot. Ik kyokushin
Maciej Drabikowski

Wywalczyli 10 medali we Włocławku

Maciej Drabikowski

Zawodnicy z Inowrocławskiego Klubu Kyokushin wzięli udział w mistrzostwach makroregionu zachodniego i turnieju młodzików we Włocławku.

Do startu przygotowywało się z pełnym zaangażowaniem dziewięciu reprezentantów Kujaw. Podopieczni trenera Daniela Gorczycy zdobyli siedem złotych medali, jeden srebrny i dwa brązowe.

W kumite pierwsze lokaty wywalczyli: Aleksandra Kuls (w kategorii juniorek), Aleksandra Witkowska (młodziczki), Aleksandra Krawczyk (młodziczki), Szymon Krawczyk (juniorzy), Dawid Klimczak, Paweł Siwiec (obydwaj młodzicy), Daniel Barałkiewicz (seniorzy).

Druga w kumite była juniorka Weronika Sopolińska. Natomiast na trzecim stopniu podium stanęli Ola Kuls w kata juniorek i Wiktor Sudoł w kumite juniorów.

Inowrocławski Klub Kyoku-shin zajął pierwsze miejsce w punktacji drużynowej międzywojewódzkich mistrzostw młodzików. Natomiast był trzeci w klasyfikacji juniorów i seniorów w mistrzostwach makroregionu zachodniego.

- Moi podopieczni ciężko pracują na treningach - mówi Gorczyca. - Czołowe pozycje, które zajęli we Włocławku nie są więc przypadkiem. W pełni na niego zasłużyli.

Maciej Drabikowski

Redaktor prowadzący Tygodnik Informacyjny Powiatu, Miast i Gmin w Inowrocławiu

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.