Wystąpią żużlowcy GKM Grudziądz

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Wystąpią żużlowcy GKM Grudziądz

Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Pierwszy mecz w Grudziądzu MRGARDEN GKM rozpocznie z Unią Tarnów 9 kwietnia o g. 15.30. A już 20 marca prezentacja drużyny w kinie Helios.

Które drużyny zainaugurują nowy sezon w PGE Ekstralidze? Fogo Unia Leszno i Stal Gorzów - 8 kwietnia o godz. 19.30.

Dzień później MRGARDEN GKM Grudziądz na swoim torze walczyć będzie z Unią Tarnów. Mecz rozpocznie się wcześnie, bo o godz. 15.30.

Kibice żużla mogą więc konkretnie planować sobie ewentualne wyjazdy na mecze innych, dobrych drużyn, jeśli ich faworyci w danym dniu nie będą startować.

Wiadomo też, że spotkanie w Rybniku ROW-u z KS Get Well Toruń rozpocznie się 10 kwietnia o g. 17.00, a Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra rozpocznie bój z Betardem Spartą Wrocław o godz. 19.30. W 2. kolejce grudziądzka drużyna pojedzie do Gorzowa. Stal podejmie GKM w piątek, 15 kwietnia o g. 19.30. Unia Tarnów z Fogo Unią Leszno spotkają się 16 kwietnia o godz. 19.30. Mecz Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik, 17 kwietnia o godz. 17.

Wystąpią żużlowcy GKM Grudziądz
Maryla Rzeszut Tak było podczas prezentacji na grudziądzkim stadionie, przed meczem z Unią Tarnów w 2015 r. Rozpoczęcie nowego sezonu - z tarnowskim „Jaskółkami” zapowiada się nie mniej efektownie.

Nasi sąsiedzi, KS Get Well Toruń zmierzą się na Motoare-nie z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 17 kwietnia o godz. 19.30.

Postanowiono też, że mecz 12. kolejki Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra z MRGARDEN GKM Grudziądz rozegrany zostanie w piątek, 5 sierpnia, a nie w niedzielę.

Jak sprzedają się karnety na nowy sezon?

- Jest zainteresowanie. Na tym etapie kibice „zaklepują” sobie miejscówki. W zakładach pracy robi się rozeznanie i zapisy chętnych na karnety, które firmy mogą promocyjnie kupić pracownikom, jeśli zdecydują się na większą ilość wejściówek - informują pracownicy biura MR-GARDEN GKM.

W ubiegłym roku prezentację drużyny zorganizowano w gru-dziądzkiej marinie, co miało ten minus, że lał deszcz i efekt był słabszy, niż zakładano. Tym razem żużlowcy żółto-niebieskich, przed kolejnym sezonem w PGE Ekstralidze, zaprezentują się pod dachem. Kiedy? 20 marca w sali widowiskowej kina Helios. Początek o godz. 18.00. Działacze MRGARDEN GKM zapowiadają, że przybędą wszyscy żużlowcy z tegorocznego składu. Prezentację poprowadzi Tomasz Lorek, komentator sportowy, który zaangażowany został w tym sezonie na spikera spotkań ligowych przy ul. Hallera.

Maryla Rzeszut maryla.rzeszut@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.