Agnieszka Domka-Rybka

Wysoki mur zamiast parku. Taki możemy mieć widok z okna

Wysoki mur zamiast parku. Taki możemy mieć widok z okna Fot. Tomasz Czachorowski
Agnieszka Domka-Rybka

Podpisana przez prezydenta specustawa pozwoli budować mieszkania w nieładzie przestrzennym i będzie sprzyjała konfliktom sąsiedzkim. Jedni będą chcieli mieć obok park, a w tym miejscu powstanie wysoki blok.

Nowe przepisy mają przyspieszyć m.in. budowę lokali w ramach „Mieszkania plus”. Przed zagrożeniami, jakie za sobą niosą już od dawna ostrzega Anna Rembowicz-Dziekciowska, dyrektor Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy. Swoje stanowisko przesłała m.in. do prezydenta Andrzeja Dudy.

Nowe przepisy mają przyspieszyć m.in. budowę lokali w ramach „Mieszkania plus”.  Są jednak zagrożenia. Jakie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agnieszka Domka-Rybka

Gdybym nie była tu, gdzie jestem, może prowadziłabym jakąś dużą firmę. Bo w tematyce biznesowej czuję się jak "ryba w wodzie" (i nie ma to żadnego związku z drugim członem mojego nazwiska). Większość moich artykułów dotyczy gospodarki. Choć nieraz, by się "zresetować", sięgam także po tematy społeczne. Od kilku lat prowadzę portal strefabiznesu.pomorska.pl, który jest mi bardzo bliski. Zżyłam się z nim i podglądam go nawet na urlopie - z tęsknoty.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.