Maciej Czerniak

Wysiadała z tramwaju i potrącił ją samochód. Rozpoczyna się proces. "Ręka już nigdy nie będzie tak sprawna"

- Do dzisiaj źle się czuję. Ręka już nigdy nie będzie tak sprawna, jak wcześniej. Źle sypiam i mam stany lękowe - mówi poszkodowana Fot. Dariusz Bloch - Do dzisiaj źle się czuję. Ręka już nigdy nie będzie tak sprawna, jak wcześniej. Źle sypiam i mam stany lękowe - mówi poszkodowana
Maciej Czerniak

Po tym wypadku w Bydgoszczy rozgorzała dyskusja o potrzebie budowy tzw. przystanków wiedeńskich. Oskarżony kierowca i poszkodowana spotkali się na sali rozpraw.

Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy miał rozpocząć się proces w sprawie groźnego wypadku, który był jej udziałem. Rozprawa jednak została odroczona do 4 kwietnia. To wtedy w sądzie zeznawać mają, między innymi świadkowie zdarzenia, do którego doszło 25 maja ubiegłego roku w Bydgoszczy na ulicy Gdańskiej.

- Od czasu wypadku wciąż jeszcze nie doszłam do siebie. Czuję szczypanie na głowie, w miejscu, w którym doznałam urazu, a moja ręka już nigdy nie będzie taka sprawna, jak przedtem - mówi Magdalena P.

Więcej o tej sprawie przeczytasz w dalszej części artykułu. 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.