Wyniki, strzelcy i terminarz 5 ligi kujawsko-pomorskiej grupa I

Czytaj dalej
Fot. Piotr Pubanz
Marcin Gołembiewski

Wyniki, strzelcy i terminarz 5 ligi kujawsko-pomorskiej grupa I

Marcin Gołembiewski

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017/13-08-2017
Start Eco-Pol Pruszcz - Iskra Ciechocin 4:0 (1:0), Jakub Krukowski 3 (5, 50, 67), Jakub Krzyżanowski (71).
Gryf Sicienko - KS Łochowo 3:1 (2:0), Kacper Tyszkiewicz (35, samobójcza), Dawid Szczygielski (40), Szymon Graczyk (75) - Mikołaj Silecki (60);
Mustang Ostaszewo - Wojownik Wabcz 2:1 (2:1), Masato Hayashi 2 (15, 27) - Bartosz Janikowski (5);
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Flisak Złotoria 4:2 (0:1), Fabian Chodyna (55, karny), Konrad Budzich (62), Bartosz Rybiński (80), Michał Elminowski (90+2) - Łukasz Wierzchowski (33), Artur Smykowski (90);
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - Tor Laskowice 1:3 (0:1), Wojciech Springer (89) - Michał Macura (32), Mikołaj Prybiński (54), Patryk Kotala (85),
Victoria Lisewo - Budowlany KS Bydgoszcz 0:0
Grom Więcbork - POL-OSTEG Pomorzanin Serock 2:2 (2:0), Mateusz Tuński (2), Bartłomiej Kosmela (38) - Ireneusz Szczęsny (55, karny), Bartłomiej Świątek (69). Mecz został zweryfikowany jako walkower 0:3 w związku z grą w zespole gospodarzy nieuprawnionego zawodnika.
Drwęca Golub-Dobrzyń - Promień Kowalewo Pomorskie (23.08.2017) 1:2 (1:1), Kamil Góral (30) - Dawid Kawka (43), Bartosz Jagielski (90+2)
TABELA PO 1. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 2 w dniach 19-08-2017
Iskra Ciechocin - Victoria Lisewo 1:0 (1:0), Bartosz Marcinkowski (27)
Tor Laskowice - Start Eco-Pol Pruszcz 1:1 (1:1), Jakub Bagiński (38) - Mateusz Krajewski (36, karny)
KS Łochowo - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń 0:5 (0:3), Wojciech Springer (14), Krystian Kraśniewski (19), Adam Lisiecki (30), Paweł Kwiatkowski (64), Bartosz Rychcik (85)
Budowlany KS Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo 0:1 (0:0), Maciej Dudek (90+2)
POL-OSTEG Pomorzanin Serock - Gryf Sicienko 1:1 (1:0), Bartłomiej Świątek (39) - Arkadiusz Woźniak (75)
Flisak Złotoria - Wojownik Wabcz 1:4 (0:2), Krzysztof Peplau (62) - Rafał Golarz (14), Piotr Gross (45), Łukasz Filarski (73), Roman Strupowski (80)
Promień Kowalewo Pomorskie - Grom Więcbork 1:3 (0:3), Waldemar Janicki (84 - samobójcza) - Bartłomiej Kosmela (8), Kamil Adamski (13), Mateusz Przybylski (44)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Drwęca Golub-Dobrzyń 4:2 (0:1), Patryk Stankiewicz (48), Jakub Bollin (68), Fabian Chodyna (87), Bartosz Rybiński (90) - Kamil Góral 2 (22, 57)
TABELA PO 2. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 3 w dniach 26-08-2017/27-08-2017
Drwęca - Flisak 0:1 (0:0), Tomasz Warczachowski (87) - mecz zweryfikowany jako walkower 0:3 Brak młodzieżowca przez 90 minut.
Gryf - Promień 2:2 (1:1), Arkadiusz Woźniak 2 (6, 54) - Patryk Glasa (19), Piotr Walaszkowski (49)
Pomorzanin Toruń - Pomorzanin Serock 3:1 (2:0), Wojciech Springer 2 (23, 74), Adam Lisiecki (37 - karny) - Bartłomiej Świątek (74)
Start - Łochowo 2:0 (1:0), Mateusz Krajewski (24), Jakub Krukowski (68). Mecz zweryfikowany jako walkower 3:0.
Victoria - Tor 2:1 (1:0), Robert Majewski (15), Damian Taglewski (54) - Przemysław Kozicki (60)
Mustang - Iskra 2:2 (1:1), Patryk Piotrowski (15), Adam Kaźmierczak (90+2) - Maksym Melnyk (35), Patryk Łęgowski (75)
Wojownik - BKS Bydgoszcz 2:3 (1:2), Karol Misiaszek (39), Roman Strupowski (78) - Patryk Wojciechowski 2 (18, 62), Szymon Dusza (38)
Grom - Radzynianka 1:1(1:0), Waldemar Janicki (4) - Kamil Kruszewski (77 - karny)
TABELA PO 3. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 4 w dniach 02-09-2017
KS Łochowo - Victoria 1:2 (0:2), Mateusz Oczkowski (80) - Robert Majewski (10), (23, samobójcza). Mecz zweryfikowany jako walkower 0:3.
Iskra - Wojownik 5:1 (0:0), Maksym Melnyk (53), Adam Wieczyński 3 (54, 65, 88), Patryk Łęgowski (55) - Piotr Gross (83)
Drwęca - Grom 0:2 (0:0), Mateusz Tuński (64), Bartłomiej Kosmela (90+2)
Radzynianka - Gryf Sicienko 1:1 (0:0), Wojciech Zarzycki (80) - Arkadiusz Woźniak (52)
Tor - Mustang 0:3 (0:0), Masato Hayashi (60), Patryk Ciężkowski (75), Sebastian Owczarczyk (90)
POL-OSTEG Pomorzanin - Start 1:3 (0:3), Paweł Andrearczyk (54) - Jakub Krukowski (7, 19, 37)
Flisak - BKS 0:0
Promień - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 1:2 (0:0), Łukasz Kulczewski (50) - Mateusz Nowasielski (74), Mateusz Wójcik (86)
TABELA PO 4. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 5 w dniach 09-09-2017/10-09-2017
Mustang - KS Łochowo 1:1 (1:1), Maciej Dudek (33) - Mateusz Oczkowski (6);
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Radzynianka 4:1 (2:0), Miłosz Kwiatkowski 2 (26, 41), Wojciech Springer (68), Patryk Stasiak (86) - Patryk Stankiewicz (72 - karny);
Grom - Flisak 2:2 (1:0), Bartłomiej Kosmela 2 (7, 69) - Damian Meyer (75. samobójcza), Artur Smykowski (82);
Start Eco-Pol - Promień 1:1 (1:0), Jakub Środa (33) - Piotr Walaszkowski (82);
Victoria - POL-OSTEG Pomorzanin 2:2 (1:1), Piotr Murawski (45), Paweł Bartoszewski (90) - Bartłomiej Świątek 2 (20, 65)
Wojownik - Tor 4:4 (1:2), Szymon Szymański (30), Karol Misiaszek (49), Krzysztof Janowski (51), Łukasz Filarski (75 - karny) - Paweł Słaby (20), Dawid Warchoł (23), Przemysław Przesmycki (57), Jakub Bagiński (70)r
BKS - Iskra 3:0 (1:0), Rafał Kostkowski (19), Patryk Wojciechowski (60), Paweł Dudzik (69)
27.09 (16:30 przełożony ze względu na zły stan zalanego w piątek boiska w Sicienku): Gryf - Drwęca 9:2 (2:0), Arkadiusz Woźniak 5 (6, 42, 71, 76, 85), Łukasz Piasecki 2 (55, 78), Paweł Perczyński (53), Maciej Lewicki (69) - Artur Pagie (46), Dariusz Gołoś (82)
TABELA PO 5. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 6 w dniach 16-09-2017/17-09-2017
KS Łochowo - Wojownik 3:4 (1:1), Maciej Nowacki (30), Łukasz Żuchowski 2 (60, 72) - Krzysztof Janowski 2 (42, 53), Łukasz Filarski (67), Piotr Gross (79).
POL-OSTEG Pomorzanin - Mustang 1:1 (1:0), Marcin Szczygieł (11) - Masato Hayashi (61)
Flisak - Iskra 1:0 (0:0), Artur Smykowski (86)
Tor - BKS Bydgoszcz 0:4 (0:1), Paweł Dudzik 2 (15, 65), Mikołaj Dąbek (68), Amadeusz Czajkowski (75)
Promień - Victoria 3:1 (0:1), Piotr Walaszkowski 2 (61, 70), Dawid Kawka (66) - Paweł Bartoszewski (17)
Radzynianka - Start Eco-Pol 0:2 (0:0), Mateusz Krajewski (64), Eliasz Kasica (85)
Drwęca - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 3:6 (1:2), Karol Gołoś (41), Kamil Góral 2 (73, 76) - Adam Lisiecki 2 (5 - karny, 80), Patryk Stasiak (9), Paweł Mądrzejewski (48), Wojciech Springer 2 (67, 72).
TABELA PO 6. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 7 w dniach 23-09-2017/24-09
Pomorzanin - Grom 5:0 (1:0), Mateusz Nowasielski 2 (30, 70), Miłosz Kwiatkowski (56), Adam Lisiecki 2 (64, 75 - wolny).
Gryf - Flisak 1:3 (1:3), Arkadiusz Woźniak (40) - Krzysztof Peplau (15), Łukasz Wierzchowski 2 (23, 37 - rożny)
Mustang - Promień 1:1 (0:1), Masato Hayashi (60 - karny) - Dawid Kawka (4)
Iskra - Tor 2:5 (0:3), Michał Gorczyński (53), Marcin Kijewski (90+1-karny) - Bartosz Dąbrowski (25), Mikołaj Prybiński 2 (28, 35), Dariusz Wójcik (58), Jakub Bagiński (78)
BKS - KS Łochowo 1:2 (0:0), Patryk Wojciechowski (65) - Michał Kostkowski (62, samobójcza), Mateusz Oczkowski (77). Mecz weryfikowany jako walkower 3:0.
Start Eco-Pol - Drwęca 5:1 (2:1), Jakub Krukowski 3 (2, 54, 72), Eliasz Kasica (7), Mateusz Krajewski (54) - Kamil Góral (31-karny)
Victoria - Radzynianka 5:1 (0:1), Robert Majewski (55 - karny), Cezary Siwek (62), Mateusz Grodzicki 2 (70, 89), Damian Kujawski (84) - Kamil Kruszewski (25-karny)
Wojownik - POL-OSTEG Pomorzanin 3:2 (1:2), Piotr Gross 3 (5, 50, 81) - Michał Pietrasz (12), Ireneusz Szczęsny (45)
TABELA PO 7. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 8 w dniach 30-09-2017
Flisak - Tor 3:1 (2:0), Radosław Błaszczyk (18), Artur Smykowski (41), Kacper Zboralski (46) - Maciej Góra (54)
Radzynianka - Mustang 1:0 (1:0), Michał Elminowski (20)
Grom - Start Eco-Pol 5:0 (1:0), Mateusz Tuński (21, głową), Bartłomiej Kosmela 2 (60, 65), Mariusz Żychlski 2 (85, 90+2),
POL-OSTEG Pomorzanin - BKS 0:0
Promień - Wojownik 4:0 (0:0), Daniel Szczodrowski 2 (48, 81), Piotr Walaszkowski (78), Bartosz Jagielski (83)
Drwęca - Victoria 0:2 (0:1), Mateusz Grodzicki (20), Piotr Murawski (55)
Gryf - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 1:2 (1:1), Arkadiusz Woźniak (12-karny) - Adam Lisiecki (25-karny), Miłosz Kwiatkowski (56);
KS Łochowo - Iskra 0:2 (0:1), Piotr Ciechacki 2 (36-karny, 70-karny)
TABELA PO 8. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 9 - 07-10-2017
Mustang - Drwęca 13:0 (6:0), Maciej Dudek 4 (24, 25, 27, 28), Patryk Ciężkowski 4 (60, 77, 79, 88), Masata Hayashi (33), Mateusz Dawiec (44), Patryk Piotrowski (50), Adam Kaźmierczak (67- karny), Damian Szulc (68),
BKS - Promień 0:0;
Wojownik - Radzynianka 3:6 (1:4), Piotr Gross 2 (8, 90), Karol Misiaszek (48) - Konrad Budzich (5), Kamil Kruszewski 3 (33-karny, 44, 81), Bartosz Rybiński (40), Patryk Stankiewicz (75);
Iskra - POL-OSTEG Pomorzanin 3:2 (2:1), Patryk Łęgowski (16), Marcin Kijewski (30-karny), Adam Wieczyński (90) - Michał Pietrasz (5), Bartłomiej Świątek (55);
Tor - KS Łochowo 1:2 (1:1), Mikołaj Prybiński (29) - Łukasz Żuchowski (35), Maciej Nowacki (72)
Start Eco-Pol - Gryf 3:1 (1:1), Mateusz Krajewski (30), Jakub Ratkowski (68), Oskar Mielczarek (88) - Łukasz Krężel (19)
Victoria - Grom 4:0 (1:0), Robert Majewski (30), Damian Gross 2 (58, 77), Paweł Goral (73);
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Flisak 1:3 (0:1), Paweł Kwiatkowski (63) - Kacper Zboralski (41), Krzysztof Peplau (57), Artur Smykowski (65)
TABELA PO 9. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 10 w dniach 14-10-2017/15-10-2017
Gryf - Victoria 1:3 (1:0), Paweł Perczyński (35) - Damian Taglewski 2 (55, 61), Piotr Murawski (90)
POL-OSTEG Pomorzanin - Tor 2:0 (1:0), Bartłomiej Świątek (25), Kacper Russ (80)
Flisak - KS Łochowo 3:0 (3:0), Jakub Osiński (10), Krzysztof Peplau (20), Artur Smykowski (38)
Drwęca - Wojownik 0:1 (0:0), Piotr Gross (69)
Promień - Iskra 4:1 (3:0), Daniel Szczodrowski (24), Piotr Walaszkowski (26), Maciej Łuszczyński (45), Bartosz Jagielski (90) - Marcin Tarke (59, samobójcza)
Radzynianka - BKS 1:0 (1:0), Bartosz Rybiński (25)
Grom - Mustang 1:2 (0:0), Krystian Cyran (86) - Masato Hayashi (73), Sebastian Owczarczyk (90+1)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Start Eco-Pol 4:2 (3:0), Miłosz Kwiatkowski (14), Paweł Mądrzejewski 3 (17, 26-karny, 71) - Mateusz Krajewski (48-karny), Eliasz Kasica (84-karny)
TABELA PO 10. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 11 w dniach 21-10-2017
KS Łochowo - POL-OSTEG Pomorzanin 1:2 (0:0), Mateusz Oczkowski (85) - Bartłomiej Świątek (55), Adam Wadziński (70);
Mustang - Gryf 4:0 (1:0), Maciej Dudek 2 (20, 83), Patryk Ciężkowski (53), Błażej Wach (65)
BKS - Drwęca 8:0 (7:0), Paweł Dudzik 6 (2, 9, 11, 16, 24, 45), Patryk Wojciechowski (20), Łukasz Karolak (90)
Start Eco-Pol - Flisak 1:1 (1:1), Jakub Krukowski (28) - Łukasz Wierzchowski (5)
Wojownik - Grom 2:3 (0:3), Szymon Szymański (64), Bartosz Grendzicki (84) - Bartłomiej Kosmela (25), Krystian Cyran (35),Andrzej Bilicki (41)
Iskra - Radzynianka 6:1 (1:0), Piotr Sadowski (4), Mateusz Wróblewski 3 (55, 81, 88), Patryk Łęgowski (61), Adam Wieczyński (65) - Jarosław Górski (59)
Tor - Promień 2:3 (0:1), Dawid Warchoł 2 (65, 86-karny) - Maciej Łuszczyński 2 (40, 88), Bartosz Jagielski (77)
Victoria - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 2:5 (1:1), Radosław Goral (11), Piotr Murawski (49) - Adam Lisiecki 3 (15, 60, 69), Wojciech Springer (52), Paweł Kwiatkowski (72)
TABELA PO 11. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 12 w dniach 28-10-2017/29-10-2017
Gryf - Wojownik 3:2 (2:1), Arkadiusz Woźniak 2 (11, 35), Maciej Lewicki (61) - Roman Strupowski (3), Piotr Gross (52); Flisak - POL-OSTEG Pomorzanin 0:0
Promień - KS Łochowo 1:0 (0:0), Jakub Trepka (86, samobójcza)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Mustang 2:0 (1:0), Miłosz Kwiatkowski (23), Adam Lisiecki (73);
Drwęca - Iskra 2:0 (1:0), Artur Pagie (25), Kamil Góral (65);
Grom - BKS 2:1 (1:1), Kamil Adamski (40), Remigiusz Błociński (49) - Paweł Dudzik (38);
Start Eco-Pol - Victoria 2:2 (1:2), Jakub Krzyżanowski (37), Patryk Perliński (46) - Maciej Wyżykowski (2), Damian Taglewski (27)
Radzynianka - Tor 5:1 (1:1), Kamil Kruszewski 3 (20, 50-karny, 80), Bartosz Rybiński 2 (66, 73) - Przemysław Kozicki (44-karny)

TABELA PO 12. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 13 w dniach 04-11-2017/05-11-2017
KS Łochowo - Radzynianka 2:4 (0:2), Mikołaj Silecki (60), Dawid Kozanecki (80) - Bartosz Rybiński (4), Fabian Chodyna 2 (25, 65), Karol Kurzyński (72);
BKS - Gryf 5:1 (2:1), Mikołaj Dąbek 2 (22, 54), Paweł Dudzik (47), Adrian Kałek (12), Szymon Dusza (57-karny) - Szymon Graczyk (33);
Victoria - Flisak 0:0;
Tor - Drwęca 2:5 (1:1), Dawid Warchoł (15-karny), Przemysław Kozicki (62-karny) - Kamil Góral 3 (58, 67, 75), Dariusz Gołoś (35), Karol Gołoś (73);
POL-OSTEG Pomorzanin - Promień 1:1 (0:1), Bartłomiej Świątek (70) - Piotr Walaszkowski (35-karny);
Iskra - Grom 4:0 (1:0), Bartosz Marcinkowski (25-karny), Mateusz Wróblewski 2 (65, 90), Jan Kulasiński (68).
Mustang - Start Eco-Pol 3:3 (2:1), Błażej Wach (28), Patryk Piotrowski (45), Masato Hayashi (90+3-karny) - Jakub Krzyżanowski (45), Kamil Nawrocki (67), Patryk Perliński (75)
Wojownik - Pomorzanin 1:7 (0:0), Piotr Gross (86) - Wojciech Springer 2 (46, 51), Miłosz Kwiatkowski 2 (52, 55), Mateusz Wójcik (71), Michał Czarnecki (87), Paweł Mądrzejewski (90).
TABELA PO 13. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 14 w dniach 9.11.2017/11-11-2017/12-11-2017
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - BKS Bydgoszcz 3:3 (2:2), Paweł Kwiatkowski (33), Wojciech Springer (37), Adam Lisiecki (90+3-karny) - Paweł Dudzik 2 (20, 25), Szymon Dusza (70-karny)
Grom - Tor 4:0 (2:0), Bartłomiej Kosmela 2 (25, 68), Remigiusz Błociński (32), Kamil Adamski (60)
Gryf - Iskra 2:1 (1:1), Arkadiusz Woźniak (37), Paweł Perczyński (54) - Karol Jurgielski (5)
Drwęca - KS Łochowo 4:2 (1:0), Kamil Góral 2 (25, 80), Dariusz Gołoś (60), Karol Gołoś (73) - Mateusz Oczkowski (50-karny), Łukasz Żuchowski (65)
Victoria - Mustang 2:0 (1:0), Jakub Smolny (25), Damian Kujawski (63)
Radzynianka - POL-OSTEG Pomorzanin 3:1 (1:1), Fabian Chodyna (4), Bartosz Rybiński (80), Michał Elminowski (90+5) - Bartłomiej Świątek (15)
Start Eco-Pol - Wojownik 2:1 (1:1), Jakub Krukowski 2 (31, 78) - Piotr Gross (30)
Flisak - Promień 0:3 (0:1), Kamil Wieczorkowsk (31), Piotr Walaszkowski (68), Bartosz Jagielski (85)
TABELA PO 14. KOLEJCE - TUTAJ

Kolejka 15 w dniach 18-11-2017/19-11-2017
Promień - Radzynianka 0:0
KS Łochowo - Grom 3:4 (0:2), Łukasz Żuchowski (55), Michał Grzegorek (89), Mateusz Oczkowski (90) - Kamil Adamski 2 (30, 70), Bartłomiej Kosmela (2), Łukasz Nowak (59).
BKS Bydgoszcz - Start Eco-Pol 4:0 (2:0), Paweł Dudzik 2 (15, 35), Mikołaj Dąbek (67), Łukasz Karolak (88)
Wojownik - Victoria 3:4 (2:3), Piotr Gross (35), Bartosz Grendzicki (36), Łukasz Filarski (86-karny) - Radosław Goral 2 (11, 75), Robert Majewski (18), Damian Gross (45).
Tor - Gryf 1:2 (0:0), Paweł Słaby (86) - Szymon Graczyk (57), Łukasz Krężel (76)
POL-OSTEG Pomorzanin - Drwęca 4:1 (2:1), Bartłomiej Świątek 3 (30, 70, 80), Paweł Andrearczyk (45) - Kamil Góral (15)
Iskra - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 2:2 (1:1), Piotr Ciechacki (9-wolny), Jan Kulasiński (71) - Adam Lisiecki (15-karny), Kacper Kamiński (75)
Mustang - Flisak 2:0 (1:0), Masato Hayashi 2 (22-karny, 65)
TABELA PO 15. KOLEJCE - TUTAJ

KLASYFIKACJA STRZELCÓW 5. LIGI (GR. I) PO RUNDZIE JESIENNEJ

Kolejka 16 (17 marca 2018)
Flisak Złotoria - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:0 (1:0), Artur Smykowski (45, karny);
Wojownik Wabcz - Mustang Ostaszewo 2:1 (0:1), Andrzej Pawlicki (60), Kamil Kurkierewicz (90+3, głową) - Michał Niejdalik (39)
POL-OSTEG Pomorzanin Serock - Grom Więcbork 0:2 (0:1), Kamil Adamski (25), Patryk Herzberg (63);
Iskra Ciechocin - Start Eco-Pol Pruszcz 1:3 (0:1), Piotr Ciechacki (89) - Jakub Środa (20), Jakub Krukowski 2 (68, 71);
KS Łochowo - Gryf Sicienko 2:2 (1:0), Krystian Bleja 2 (34, 51) - Damian Daroń (46), Cyprian Domeradzki (89);
Promień Kowalewo Pomorskie - Drwęca Golub-Dobrzyń 5:1 (2:1), Łukasz Kulczewski (24), Dawid Kawka (30), Dariusz Gołoś (64, samobójcza), Maciej Łuszczyński (67), Piotr Kwiatkowski (89, karny) - Kamil Góral (45);
Budowlany KS Bydgoszcz - Victoria Lisewo 1:1 (0:0), Sebastian Włodarczyk (57) - Mateusz Grodzicki (88)
Mecz Tor Laskowice - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń został przełożony.
TABELA PO 16. KOLEJCE

Kolejka 17 (24/25 marca 2018)
Mustang Ostaszewo - Budowlany KS Bydgoszcz 0:2 (0:0), Kacper Sapa (75), Paweł Dudzik (90+5)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń - KS Łochowo 4:3 (1:2), Piotr Murawski 2 (13, 64, głową), Patryk Stasiak (48), Wojciech Springer (89) - Krystian Bleja (23), Bartosz Sikora (43), Marcin Krzywicki (85)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Radzynianka Radzyń Chełmiński 0:4 (0:1), Bartosz Rybiński (45), Kamil Kruszewski 2 (55, 80), Michał Elminowski (68)
Wojownik Wabcz - Flisak Złotoria 0:3 (0:1), Krzysztof Wasilkiewicz (18), Tobiasz Janik (53), Maciej Kopański (88)
Start Eco-Pol Pruszcz - Tor Laskowice 1:2 (0:1), Jakub Krukowski (83) - Przemysław Kozicki (39, karny), Mikołaj Prybiński (56)
Gryf - POL-OSTEG Pomorzanin 1:3 (0:0), Kacper Russ (79, samobójcza) - Ireneusz Szczęsny 2 (51, 75), Bartłomiej Świątek (69)
Victoria - Iskra 3:2 (1:2), Robert Majewski (45), Maciej Kubik (47, samobójcza), Mateusz Grodzicki (90+3) - Bartosz Marcinkowski (10), Piotr Ciechacki (24)
1 maja: Grom - Promień 1:0 (0:0), Sebastian Pacek (56)

TABELA PO 17. KOLEJCE 5. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ. GRUPA 1

Kolejka 18 (31 marca 2018)
KS Łochowo - Start Eco-Pol 3:3 (1:1), Krystian Bleja (14), Wojciech Lewandowski (75), Szymon Graczyk (81) - Jakub Środa (20), Jakub Krukowski 2 (71, 90);
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Grom Więcbork 4:3 (0:2), Kamil Kruszewski (55), Bartosz Rybiński (65), Patryk Stankiewicz (70), Dawid Wolak (85) - Waldemar Janicki (28, Patryk Herzberg (35), Remigiusz Błociński (60)
BKS- Wojownik 4:1 (3:1), Kamil Muszyński 2 (9, 22), Oskar Sapa (27), Mikołaj Dąbek (90+1) - Łukasz Filarski (36-karny)
Promień - Gryf 1:0 (0:0), Dariusz Ciepliński (90+3)
Victoria - Tor 1:0 (0:0), Mateusz Grodzicki (90)
POL-OSTEG Pomorzanin - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 2:1 (1:1), Marcin Szczygieł (14), Bartłomiej Świątek (79) - Wojciech Springer (34)
Iskra - Mustang 2:3 (1:2), Michał Górczyński (38), Patryk Stankiewcz (68) - Błażej Wach (17), Bartosz Sołtys (25), Masato Hayashi (85)
Flisak - Drwęca 3:2 (0:2), Łukasz Wierzchowski (60, wolny), Jakub Osiński (66), Tomasz Warczachowski (75) - Kamil Góral 2 (33, 42)
TABELA PO 18. KOLEJCE 5. LIGI GRUPA 1

Kolejka 19 (7 kwietnia 2018)
BKS - Flisak 2:1 (2:0), Paweł Dudzik (4, karny), Tomasz Warczachowski (43, samobójcza) - Miłosz Korpalski (55)
Victoria Lisewo - KS Łochowo 0:1 (0:0), Krystian Bleja (61)
Wojownik - Iskra 1:1 (0:0), Dawid Rogulski (85) - Jan Kulasiński (47);
Mustang - Tor 2:0 (1:0), Maciej Dudek (2), Patryk Ciężkowski (81)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Promień 9:1 (5:0), Adam Lisiecki (5, karny), Wojciech Springer 2 (8, 14), Miłosz Kwiatkowski 3 (20, 52, 53), Piotr Murawski (35), Mateusz Nowasielski (75), Paweł Kwiatkowski (90) - Daniel Szczodrowski (86)
Gryf - Radzynianka 0:1 (0:0), Krzysztof Ryba (65)
Grom - Drwęca 0:2 (0:2), Kamil Góral 2 (21, 32)
Start Eco-Pol - POL-OSTEG Pomorzanin 1:2 (0:0), Mateusz Krajewski (70) - Bartłomiej Świątek (48), Dominik Tomaszewski (85, karny)
TABELA PO 19. KOLEJCE 5 LIGI

Kolejka 20 (14 kwietnia 2018)
Flisak - Grom 0:4 (0:0), Andrzej Bilicki (60), Mateusz Przybylski (85), Vladimier Erkvania (87), Sebastian Pacek (90)
Drwęca - Gryf 2:0 (0:0), Dariusz Gołoś (67), Kamil Góral (86, karny)
Radzynianka - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 3:0 (2:0), Dawid Wolak 2 (15, 20), Kamil Kruszewski (65)
Promień - Start Eco-Pol 1:2 (0:2), Adam Grobelniak (57, samobójcza) - Jakub Krukowski 2 (9, 37)
POL-OSTEG Pomorzanin - Victoria 0:2 (0:1), Damian Gross (26), Damian Taglewski (65)
KS Łochowo - Mustang 2:5 (1:1), Krystian Bleja (8), Marcin Krzywicki (90+1) - Maciej Dudek 2 (4, 82), Patryk Ciężkowski 3 (79, 84, 85),
Tor - Wojownik 1:0 (0:0), Michał Macura (55)
Iskra - BKS 1:1 (0:0), Piotr Sadowski (85) - Kamil Muszyński (67)
TABELA PO 20. KOLEJCE 5 LIGI

Kolejka 21 (21/22 kwietnia 2018)
Gryf - Grom 1:2 (0:1), (47) - Patryk Herzberg (39), Remigiusz Błociński (47)
BKS - Tor 4:0 (1:0), Mikołaj Dąbek (24), Paweł Dudzik 3 (53, 69, 88)
Wojownik - KS Łochowo 1:5 (1:1), Andrzej Pawlicki (27) - Maciej Słupecki (19), Marcin Krzywicki 2 (55, 78), Krystian Bleja 2 (61, 74)
Mustang - POL-OSTEG Pomorzanin 3:0 (3:0), Mateusz Ciesielski (34), Maciej Dudek (41), Masato Hayashi (44, karny)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Drwęca 4:2 (2:1), Miłosz Kwiatkowski (32), Piotr Murawski (44), Paweł Mądrzejewski (80, wolny), Kacper Kamiński (82) - Karol Pagie (15), Kamil Góral (59)
Victoria - Promień 1:1 (0:0), Przemysław Modrzyński (90+3, głową) - Piotr Walaszkowski (70, karny)
Start Eco-Pol - Radzynianka 5:2 (2:0), Jakub Środa (26, karny), Mateusz Krajewski (32, karny), Fabian Chabowski (55), Jakub Krukowski (67), Jakub Krzyżanowski (82) - Kamil Kruszewski (88), Mateusz Szymański (90)
Iskra - Flisak 0:0
TABELA PO 21. KOLEJCE 5 LIGI

Kolejka 22 (28 kwietnia 2018)
KS Łochowo - BKS 0:10 (0:5), Mikołaj Dąbek 2 (41, 45), Rafał Kostkowski 2 (80, 90), Patryk Wojciechowski (2), Kamil Muszyński (36), Szymon Pobudkiewicz (43), Maciej Sieradzki (67), Szymon Dusza (83), Paweł Dudzik (88)
Grom - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 1:6 (0:4), Remigiusz Błociński (64) - Wojciech Springer 4 (20, 36, 41, 54), Paweł Mądrzejewski (28), Adam Lisiecki (58)
Tor - Iskra 2:2 (1:2), Dawid Warchoł (4), Paweł Słaby (90+4) - Michał Górczyński (32, wolny), Konrad Kufel (44, samobójcza)
POL-OSTEG Pomorzanin - Wojownik 2:2 (1:2), Adam Wadziński (35), Bartłomiej Świątek (52) - Kamil Kurkierewicz (2), Łukasz Filarski (32)
Flisak - Gryf 0:2 (0:1), Arkadiusz Woźniak (45), Krzysztof Bogdziński (84)
Drwęca - Start Eco-Pol 1:1 (0:0), Karol Gołoś (71) - Mateusz Krajewski (66)
Radzynianka - Victoria 4:0 (1:0), Kamil Kruszewski 2 (6, 60), Konrad Budzich (70), Dorian Mielewczyk (86)
Promień - Mustang 0:1 (0:1), Adam Kaźmierczak (32, wolny)
TABELA PO 22. KOLEJCE 5 LIGI

Kolejka 23 (5-6 maja 2018)
BKS - POL-OSTEG Pomorzanin 2:3 (1:1), Patryk Wojciechowski (37), Kamil Muszyński (72) - Bartłomiej Świątek 2 (20, 90+4), Ireneusz Szczęsny (68)
Iskra - KS Łochowo 2:4 (1:2), Michał Górczyński 2 (33, 77) - Szymon Graczyk (32), Krystian Bleja 3 (40, 47, 49)
Wojownik - Promień 1:3 (0:0) , Damian Kijewski (82) - Piotr Walaszkowski (55), Dariusz Kietliński (75), Maciej Łuszczyński (80)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Gryf 5:2 (3:0), Paweł Kwiatkowski (16), Miłosz Kwiatkowski (32), Paweł Mądrzejewski (34-karny), Bartosz Rychcik (72) - Kacper Kamiński (83) - Arkadiusz Woźniak (58- karny), Krzysztof Bogdziński (90+1, karny)
Victoria - Drwęca 3:2 (2:1), Mateusz Grodzicki 2 (16, 76), Dariusz Gołoś (27, samobójcza) - Dariusz Gołoś (19, karny), Kamil Góral (70, karny)
Start Eco-Pol Pruszcz - Grom Więcbork 1:2 (0:1), Jakub Krzyżanowski (71) - Remigiusz Błociński 2 (20, 81)
Mustang Ostaszewo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 4:1 (0:0), Masato Hayashi 2 (49, 60, karny), Patryk Ciężkowski (71), Michał Niejadlik (88) - Patryk Stankiewicz (85)
Tor Laskowice - Flisak Złotoria 0:0
TABELA PO 23. KOLEJCE

24. kolejka (12-13 maja 2018)
Gryf - Start Eco-Pol 1:1 (0:1), Arkadiusz Woźniak (79) - Fabian Chabowski (37)
POL-OSTEG Pomorzanin - Iskra 3:0 (2:0), Ireneusz Szczęsny (5, karny), Bartłomiej Świątek (20), Łukasz Zelma (90+3)
Promień - BKS 1:2 (1:1), Bartosz Jagielski (38) -
Amadeusz Czajkowski (45+1), Mikołaj Dąbek (87)
KS Łochowo - Tor Laskowice 4:2 (3:2), Marcin Krzywicki 2 (18, karny, 79), Krystian Bleja (37), Szymon Graczyk (45+1) - Mikołaj Prybiński (9), Marcin Napierała (16, samobójcza)
Flisak - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 3:1 (2:0) , Artur Smykowski (14), Tobiasz Janik (28), Miłosz Korpalski (82, karny) - Paweł Mądrzejewski (78, karny)
Grom - Victoria 4:1 (0:0), Mateusz Tuński 2 (), Kamil Adamski (), Przemysław Kosmela () - Radosław Góral (63)
Radzynianka - Wojownik 3:2 (1:1), Fabian Chodyna (20, wolny), Kamil Kruszewski (55, karny), Krzysztof Ryba (87) - Kamil Kurkierewicz (35, karny), Dawid Rogulski (65)
Drwęca - Mustang 1:3 (1:0), Karol Gołoś (11) - Tomasz Belzyt (60), Patryk Ciężkowski 2 (75, 90)

Zaległe mecze z 17. kolejki
Gryf - POL-OSTEG Pomorzanin 1:3 (0:0), Kacper Russ (79, samobójcza) - Ireneusz Szczęsny 2 (51, 75), Bartłomiej Świątek (69)
Victoria - Iskra 3:2 (1:2), Robert Majewski (45), Maciej Kubik (47, samobójcza), Mateusz Grodzicki (90+3) - Bartosz Marcinkowski (10), Piotr Ciechacki (24)

25 kolejka (19 maj 2018)
BKS - Radzynianka 3:2 (2:1), Mikołaj Dąbek (17), Patryk Wojciechowski (35), Paweł Dudzik (67) - Fabian Chodyna (42), Konrad Budzich (55)
Tor - POL-OSTEG Pomorzanin 2:2 (0:2), Paweł Słaby (70), Konrad Kuffel (90+1) - Bartosz Gwizdała (20), Ireneusz Świątek (27)
Mustang - Grom 1:1 (1:0), Mateusz Ciesielski (25) - Mateusz Przybylski (90)
Wojownik - Drwęca 0:3 (0:1), Artur Pagie 2 (25, 65), Kamil Góral (70)
KS Łochowo - Flisak 1:0 (1:0), Krystian Bleja (30)
Iskra - Promień 1:0 (0:0), Bartosz Marcinkowski (78)
Victoria - Gryf 1:2 (1:1), Patryk Siemieniecki (35) - Maciej Lewicki (20), Piotr Adamski (71)
Start Eco-Pol - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 4:4 (3:2), Daniel Czarnowski (13), Łukasz Ruciński (15), Jakub Środa (22), Łukasz Krukowski (75) - Paweł Mądrzejewski (17), Przemysław Żbikowski (42), Wojciech Springer 2 (86, 90+3)

TABELA PO 25. KOLEJCE

26. kolejka 26 maja 2018
Gryf - Mustang 0:1 (0:0), Robert Stolarski (90+4)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Victoria 7:2 (3:1), Paweł Mądrzejewski 3 (6, 25, 86), Miłosz Kwiatkowski (16), Michał Czarnecki (48), Kacper Kamiński (50), Piotr Murawski (62) - Paweł Goral 2 (38, 65);
POL-OSTEG Pomorzanin - KS Łochowo 3:3 (2:0), Bartłomiej Świątek (18).Ireneusz Szczęsny (29, karny), Adam Wadziński (90+6) - Krystian Bleja (72), Marcin Napierała (74), Paweł Perczyński (85);
Grom - Wojownik 4:1 (3:1), Mateusz Tuński, Przemysław Kosmela, Vladimier Erkvania, Bartłomiej Kosmela - Karol Misiaszek (15);
Drwęca - BKS 1:1 (1:0), Dariusz Gołoś (42, karny) - Maciej Sieradzki (72, karny);
Radzynianka - Iskra 0:0;
Promień - Tor 3:1 (1:1), Piotr Walaszkowski (25), Kamil Wieczorkowski 2 (67, 87) - Mikołaj Prybiński (35);
Flisak - Start Eco-Pol 5:3 (1:1), Piotr Szmalc (4), Łukasz Wierzchowski (66), Artur Smykowski (75), Kacper Zboralski (79), Kacper Siuda (82, samobójcza) - Eliasz Kasica 2 (35, karny, 64), Jakub Krzyżanowski (60)
TABELA PO 26. KOLEJCE

27. kolejka 2 czerwca 2018
BKS - Grom 7:0 (2:0), Maciej Sieradzki 2 (20, karny, 22), Kamil Muszyński (58), Patryk Wojciechowski (60), Piotr Szurgot (72), Adrian Kałek (86), Rafał Kostowski (89);
KS Łochowo - Promień 8:1 (5:1), Marcin Napierała (45, rożny), Krystian Bleja (18, 39, 68), Marcin Krzywicki 2 (22, 69), Szymon Graczyk (32), Mikołaj Kalinowski (49) - Marcin Tarka (12);
Wojownik - Gryf 4:3 (0:2), Kamil Kurkierewicz 2 (66, 79, karny), Damian Kijewski 2 (74, 78), Daawid Rogulski (83) - Michał Lasota (5), Łukasz Krężel (40), Krzysztof Bogdziński (40);
POL-OSTEG Pomorzanin - Flisak 4:0 (2:0), Bartłomiej Świątek 3 (7, 25, 80, karny), Oskar Andrzejewski (79);
Victoria - Start Eco 2:2 (0:0), Damian Kujawski 2 (90, 90+3) - Łukasz Krukowski (79), Mateusz Krajewski (88);
Mustang - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie 4:3 (2:2), Tomasz Belzyt (25), Patryk Piotrowski (40), Patryk Ciężkowski (52), Masato Hayashi (65, karny) - Wojciech Springer (30), Piotr Murawski (44), Paweł Mądrzejewski (68, karny);
Iskra - Drwęca 3:2 (2:1), Jan Kulasiński (8), Sebastian Nurkowski (19), Paweł Wieczyński (89) - Artur Pagie(34), Karol Gołoś (47)
Tor - Radzynianka 1:1 (1:1), Mikołaj Prybiński (2) - Dawid Wolak (5)
TABELA PO 27. KOLEJCE

28. kolejka 9 czerwca 2018
Gryf - BKS 1:6 (0:1), Mikołaj Sierocki (87) - Kacper Sapa 2 (73, 83), Oskar Sapa (40), Dawid Wiśniewski (57, wolny), Kamil Muszyński (59), Adrian Kałek (90).
Flisak - Victoria 1:2 (1:1), Krzysztof Peplau (35) - Damian Kujawski (43), Mateusz Grodzicki (75);
Grom - Iskra 3:1 (2:0), Damian Meyer (36), Bartłomiej Kosmela (42, karny), Vladimier Erkvania (66) - Michał Gorczyński (88, karny)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - Wojownik 6:2 (2:1), Kacper Kamiński (19), Miłosz Kwiatkowski (29, 46), Wojciech Springer (50), Mateusz Nowasielski 72, Bartosz Rychcik (90-2) - Bartosz Wędzicki (8), Dawid Rogulski (66)
Radzynianka - KS Łochowo 0:0
Start Eco - Mustang 4:2 (1:0), Jakub Krukowski 4 (13, 65, 70, 76) - Bartosz Sołtys (83), Masato Hayashi (90, karny)
Promień - POL-OSTEG Pomorzanin 2:0 (0:0), Bartosz Jagielski (65), Piotr Walaszkowski (80)
Drwęca - Tor przełożony na wtorek 12 czerwca (g. 18)
TABELA PO 28. KOLEJCE

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii). W 1999 roku zacząłem o tym pisać. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 jestem wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.