Wykorzystaj szansę i zgłoś się na targi pracy

Czytaj dalej
Fot. Janina Waszczuk
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Wykorzystaj szansę i zgłoś się na targi pracy

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

22 kwietnia w hali OSiR w Tucholi będą po raz drugi Targi Edukacji i Pracy. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w nich.

Ideą przewodnią targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca pracy i udzielenie im kompleksowej pomocy w znalezieniu najlepszych pracowników.

Targi pracy to dla pracodawców doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy. Szukającym pracy umożliwiają one uzyskanie najbardziej aktualnych informacji o firmach, ich planach związanych z zatrudnieniem oraz dostępnych na rynku ofertach pracy, a także o możliwościach odbycia staży, praktyk i praktycznej nauki zawodu.

Organizator proponuje udział w tym przedsięwzięciu, mając nadzieję, iż tegoroczne spotkanie partnerów i uczestników rynku pracy zaowocuje dobrymi i trwałymi kontaktami, a impreza wpisze się na stałe do kalendarza lokalnych wydarzeń.

PUP zapewnia obsługę organizacyjną, bezpłatne miejsca wystawowe. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie lub osobiste dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do 15 kwietnia na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi, plac Wolności 23, 89-500 Tuchola, fax. 52 559 08 01 lub e-mail: pup@tuchola.pl .

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.