Wykłady o muzyce - dlaczego nie?

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Joanna Pluta

Wykłady o muzyce - dlaczego nie?

Joanna Pluta

Do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy zaprosi Marcin Dymiter. Muzyk, DJ, improwizator i autor cyklu wykładów „Tracklista”.

Dymiter aka Emiter przez wiele lat prowadził „Tracklistę”, czyli cykl wykładów poświęconych istotnym zagadnieniom muzyki. Po kilku latach uzbierał się materiał na książkę, która ukazała się pod koniec listopada tego roku - i to doskonały pretekst, żeby zaprosić muzyka do bydgoskiej biblioteki.

Założeniami „Tracklisty” są edukacja i zapoznanie odbiorcy z mało znanymi kierunkami we współczesnej muzyce. Właśnie dlatego, że wciąż zajmuje marginalne miejsce a jej postrzeganie jest schematyczne, narodził się pomysł „Tracklisty”, czyli otwartego spotkania i wspólnego słuchania muzyki i rozmowy o niej.

Spotkanie z Marcinem Dymiterem połączone z jego setem didżejskim zacznie się dziś o godz. 18 na strychu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej na Starym Rynku. Zapraszamy!

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.