Wykłady dla rodziców, zabawy dla dzieci

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Iwona Góralczyk

Wykłady dla rodziców, zabawy dla dzieci

Iwona Góralczyk

Po raz kolejny w gąsawskiej szkole zorganizowano warsztaty pn. Dbajmy o wszechstronny rozwój dziecka. Spotkały się z dużym zainteresowaniem.

- W bardzo ciekawy sposób tematykę dojrzałości dzieci do nauki pisania, czytania oraz uczenia się matematyki przedstawił nauczyciel konsultant Kujawsko Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy pani Grażyna Szczepańczyk, równie interesująco o dojrzałości emocjonalnej mówiły panie z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Żninie Magdalena Kozłowska oraz Iwona Jankowska - relacjonuje Jacek Superczyński, dyrektor ZPS w Gąsawie.

- Bardzo dziękuję naszym specjalistom, przede wszystkim Teresie Bogdańskiej, Danucie Górnej, Helenie Górnej, Katarzynie Suleckiej, Beacie Łukomskiej, Adriannie Wierskiej, Wandzie Maciejewskiej, Mirosławie Golczyk, Renacie Otto, Kamili Cieślewicz, Danucie Zajączkowskiej oraz Jackowi Mielcarzewiczowi.

W czasie kiedy rodzice wsłuchiwali się w wykłady, dzieci miały możliwość skorzystania z licznych zajęć - dowiedzieliśmy się.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.