Wybudują tu sklep

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Joanna Pluta

Wybudują tu sklep

Joanna Pluta

W miejscu po wyburzanym właśnie gmachu przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 60 powstanie niedługo dyskont spożywczy.

- Wreszcie coś się tam zaczęło dziać. Przecież ten wielki gmach przez lata stał i niszczał - odezwał się jeden z naszych Czytelników, mieszkaniec Bartodziejów. - A jaka tam jest działka!

Chodzi o dawną siedzibę telekomunikacji polskiej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 60, której frontowy budynek był wczoraj wyburzany. - Nie widziałem jednak tablicy informacyjnej - informował Czytelnik. - Zastanawiamy się z sąsiadami, co tam postawią. Pewnie kolejny blok, bo i okolica Balatonu ładna.

Jak się dowiedzieliśmy, nieruchomość została sprzedana. W biurze obsługi mediów bydgoskiego ratusza usłyszeliśmy, że inwestorem jest firma KBZM. - W listopadzie ubiegłego roku otrzymała między innymi pozwolenie na budowę budynku handlowego wolno stojącego wraz z pylonem reklamowym oraz niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową, a także przebudowę budynku na ul. M. Skłodowskiej-Curie 60 - mówią pracownicy biura. - Z przedstawionego projektu elewacji wynika, że obiekt będzie użytkowany przez sieć handlową Aldi.

Do tematu wrócimy.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.