Wyborów Miss Ziemi Michałowskiej w tym roku nie będzie

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Pomianowska
Katarzyna Pomianowska

Wyborów Miss Ziemi Michałowskiej w tym roku nie będzie

Katarzyna Pomianowska

Miss Ziemi Michałowskiej wybierano siedemnaście razy - ostatnio koronę założyła Maja Szulc. Tym razem czeka nas przerwa. Powód?

Zapytaliśmy w Brodnickim Domu Kultury, który organizował wybory. W odpowiedzi otrzymaliśmy e-mail:

- Szanowni Państwo, w związku z propozycją zorganizowania w Brodnickim Domu Kultury castingu do wyborów Miss Polski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, informuję, że w roku 2016 wybory Miss Ziemi Michałowskiej nie odbędą się - informuje Ewa Dembek, szefowa BDK. Casting, którego organizatorem jest Fundacja Bellini oraz BDK zaplanowano na 30 stycznia.

Jak informują organizatorzy - wybrane dziewczęta wezmą udział w konkursie na najpiękniejszą mieszkankę województwa kujawsko-pomorskiego, zaplanowanym na 30 kwietnia 2016 roku.

Kandydatki mogą wysyłać swoje zgłoszenia on-line: misskujawskopomorskie.pl/zgloszenia. Można tam znaleźć zarówno formularz rejestracyjny, jak i wszelkie warunki uczestnictwa. Kontakt z organizatorem: 793 793 692.

Warunki: organizator - poszukuje niezamężnych dziewcząt w wieku od 18 do 26 lat.

- Będziemy na pewno zwracać uwagę na szczupłą figurę, ale poza tym nie ma szczególnych wymogów co do wyglądu lub wymiarów - zachęca Emilia Zielińska, prezes fundacji Bellini, licencjonowanego organizatora Miss Polski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i dodaje:

- Przede wszystkim dziewczyny powinny mieć dużo uśmiechu. Na pewno zostaną zapytane o zainteresowania i plany na przyszłość. Udział w konkursie jest ogromną przygodą, ale i ciężką pracą.

O czym trzeba pamiętać? Na casting należy zabrać:

.

W Brodnicy w jury zasiądzie IV wicemiss Polski Joanna Tlałka.

Dodajmy, że wybory zaplanowane na 30 kwietnia zorganizowane zostaną w hali OSiR w Brodnicy. - Organizacja przez fundację Bellini przedsięwzięcia o charakterze wojewódzkim, z pewnością przyczyni się do promocji miasta - podkreśla Adam Kalisz z brodnickiego magistratu. Organizatorzy przewidują, że finał konkursu oglądać będzie ponad pół tysięczna widownia z całego województwa. Przed finałem kandydatki czekają przygotowania, które również odbędą się m.in. na terenie Brodnicy.

Miss Polski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, oprócz atrakcyjnych nagród, powalczy o tytuł Miss Polski w półfinale konkursu.

Katarzyna Pomianowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.