Wybierzcie najlepsze logo młodzieżowej rady

Czytaj dalej
Fot. Archiwum UG
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Wybierzcie najlepsze logo młodzieżowej rady

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Do końca marca można oddawać głos na logo młodzieżowej rady. Wystarczy kliknąć na stronie urzędu na wybrany projekt.

Macie do wyboru cztery propozycje i każda jest inna, ale każda bardzo ciekawa. Konkurs ogłoszony był wcześniej. Na ostatnim spotkaniu młodzi radni zajęli się sprawą zakończonego konkursu na logo MRG. Dodatkowo ustalili, że do 31 marca na stronie internetowej gminy będzie sonda i wszyscy zainteresowani będą mogli oddać głos na najlepsze logo.

- Na sesji kwietniowej będzie wręczenie nagród dla uczestników konkursu - informują w urzędzie.

Członkowie rady chcą zasięgnąć języka i podejrzeć, jak w innych miejscowościach pracują tego typu rady. Omówiono wyjazd, który będzie w połowie kwietnia do Młodzieżowej Rady Gminy w Lisewie. - Radni chcą się zapoznać z działalnością tamtejszej MRG, a dodatkowo wypromują naszą gminę - dodają urzędnicy.

Przewodnicząca rady poinformowała, że na Facebooku zostało założone konto Młodzieżowej Rady Gminy Gostycyn, a stopniowo zaczynają odbywać zajęcia z najmłodszymi w świetlicach wiejskich. Nadmieniła także, że niedługo będzie otwarty Klub Młodych w Gostycynie. - Zapraszamy do udziału w sondzie na logo MRG - zachęcają radni. - Głosować można do końca marca.

Aby oddać głos, wystarczy kliknąć na wybrane logo. Na stronie urzędu są zaprezentowane cztery grafiki i na razie najwięcej głosów ma propozycja nr 1.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.