Marcin Gołembiewski

WTS KDBS już pewne gry w rundzie play off

WTS KDBS nie zwalnia tempa w rozgrywkach II ligi kobiet. Fot. Wojciech Alabrudziński WTS KDBS nie zwalnia tempa w rozgrywkach II ligi kobiet.
Marcin Gołembiewski

WTS KDBS nie zwalnia tempa w rozgrywkach II ligi kobiet. W sobotę włocławianki zanotowały szóstą wygraną z rzędu i zapewniły sobie udział w fazie play off.

W Gdańsku mecz był bardzo wyrównany i zacięty. O sukcesie WTS i podtrzymaniu zwycięskiej serii zadecydował wygrany, na przewagi , tie-break.

Teraz włocławianki czekają trzy mecze z samą czołówką rozgrywek. W sobotę WTS zagra w hali OSiR z Culmenem Chełmno. Początek derbów województwa o godzinie 17.

Gedania - WTS 2:3 (22, -18, 18, -23. -16)

WTS: Irzemska, Jędrzejewska, Gogol, Wyczałkowska, Malinowska, Balcerak, Kiełpińska, Depka-Skrzypińska, Świeczkowska, Browarczyk, Abdulzade, Majewska.

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.