Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Wszyscy grają dla Tomka Kozłowskiego. Brawo!

Tomasz Kozłowski  nie traci wiary, że jeszcze będzie mógł normalnie funkcjonować  i dziękuje wszystkim za wsparcie. Fot. nadesłane Tomasz Kozłowski nie traci wiary, że jeszcze będzie mógł normalnie funkcjonować i dziękuje wszystkim za wsparcie.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Trwa turniej charytatywny halowej piłki nożnej. W ostatni weekend grano w Cekcynie, Śliwicach i Kęsowie. Zebrano prawie 3 tys. 500 zł.

Ale to nie koniec rozgrywek. Przed nami jeszcze mecze w Tucholi w najbliższą niedzielę o godz. 10 w hali OSiR. Zapisy u Wojciecha Kocińskiego - 533 998 630. W Gostycynie mecze 27 lutego o godz. 12 w hali widowiskowo-sportowej. Zapisy u Jarosława Kuligowskiego - 697 640 220. Dzień później wielki finał w hali widowiskowo-sportowej w Tucholi. Przypominamy, że w najbliższą sobotę gramy również dla Tomka w Tucholskim Ośrodku Kutury. W godzinach od 17 do 19 będzie koncert „Campanelli” z Cekcyna, a także spektakl „Pif, paf!!! - jesteś trup” w wykonaniu młodzieżowego zespołu teatralnego „Bang”.

Spektakl przeznaczony jest dla osób powyżej 16 lat.

A co się działo w ubiegły weekend? W Cekcynie zebrano 1 tys. 687,65 zł, Kęsowie - 930,07 zł, a Śliwicach 809,80 zł. To oczywiście kwoty dla Tomasza Kozłowskiego. Udało się tyle zebrać w ramach zbiórki publicznej w czasie turnieju charytatywnego piłki nożnej halowej.

- Wszystkim darczyńcom dziękujemy - mówią organizatorzy. - Liczy się każda złotówka i dobra zabawa.

W Śliwicach pierwsze miejsce z sześciu drużyn zajęła drużyna „Galanterii Drzewnej” w Śliwicach i to ona pojedzie na wielki finał do Tucholi.

W Kęsowie zapisało się dziewięć drużyn, a zagrało - osiem. Wygrały „Czerwone diabły”. W Cekcynie turniej trwał od godz. 9 do 17.30. Uczestniczyło w nim dwanaście drużyn. Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Hotel Diadem” i ona zagra w finale.

Tomkowi Kozłowskiemu można pomóc, wpłacając dowolną kwotę na specjalne konto bankowe BGŻ BNP Paribas 42 1600 1185 0004 0807 4789 5152 z dopiskiem: „Tomasz Kozłowski“ oraz można przekazać 1 proc. z podatku przy rozliczaniu rocznego PIT- a.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.