Wspólnie i osobno popłynęli po złoto

Czytaj dalej
Fot. Aleksander Knitter
Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Wspólnie i osobno popłynęli po złoto

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Szczęśliwi wracali z Kwidzyna pływacy z Zespołu Szkół Specjalnych w Chojnicach. Na szyjach wisiały bowiem medale. Była też wygrana w sztafecie.

Na zawody Pomorskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych do Kwidzyna pojechało pięciu podopiecznych Tomasza Bieska. Pływacy z Chojnic byli świetnie przygotowani. Udowodnili to nie tylko sukcesami indywidualnymi, ale również w sztafecie. Indywidualnie na szyjach pływaków zawisło aż osiem medali w trzech kolorach, a dwa razy stanęli tuż obok podium na czwartym miejscu.

Zespół świetnie popłynął też drużynowo, czyli w sztafecie.

- Z tego jestem chyba najbardziej zadowolony. Oczywiście sukcesy indywidualne są też bardzo ważne, ale fajnie, że z wszystkich drużyn w sztafetach zrobiliśmy najlepszy czas w tych zawodach - mówi zadowolony trener chojnickich zawodników Tomasz Biesek.

Złożył się na to dobry występ całej ekipy, która odpłynęła rywalom i mogła na mecie radośnie świętować drużynowe zwycięstwo.

Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach reprezentowali Krystian Zenik, Miłosz Kasprzak, Damian Osowski, Tomasz Lepak, Bartosz Niemczyk.

Aleksander Knitteraleksander.knitter@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.