Wsiadaj na rower i ruszaj w Bory. To przyjemność

Czytaj dalej
Fot. Janina Waszczuk
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Wsiadaj na rower i ruszaj w Bory. To przyjemność

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

W sobotę już po raz szósty gmina Tuchola organizuje rajd rowerowy pn. „Na rowerze i na pieszo borowiackie szlaki cieszą“.

Start o godz. 16 w amfiteatrze leśnym w Tucholi w Rudzkim Moście. - Dla uczestników imprezy zapewniamy regenerujący posiłek i konkurs z cennymi nagrodami - mówi Tadeusz Kowalski, burmistrz Tucholi. - Zapraszamy.

Poprzednie wyprawy były krótsze, do Świtu. Tym razem trasa rajdu jest nieco dłuższa i będzie wiodła malowniczymi zakątkami regionu z Rudzkiego Mostu do Świtu, następnie w Tucholi ul. Bydgoską drogą na Wysoką Wieś i ul. Mickiewicza, Bydgoską i do amfiteatru w Rudzkim Moście. - Wyciągnijcie rower i przygotujcie go na wyprawę. Do zobaczenia na szlaku - zachęcają w urzędzie. - Będą jak zwykle niespodzianki i konkursy. Szczegóły podamy wkrótce.

Tuchola i okolice są przepiękne. Można tuspotkać mnóstwo rowerzystów, pieszych i rolkarzy. Pewnie są i tacy, co uwielbiają samotne wędrówki i mają swoje ulubione szlaki. Ale są i tacy, którym ogromną radość sprawiają wspólne wyjazdy i wyprawy zorganizowane przez innych. Wówczas wszystkie sprawy organizacyje odpadają uczestnikom. Rodziny mogą się skupić tylko na przyjemnościach, byciu razem i podziwianiu przyrody.

Przypomnijmy, w poprzednich latach główną nagrodą na wyprawach borowiackich był rower.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.