Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Wojciech Jurkiewicz: - Bydgoszcz? Łuczniczka i drugi dom

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Dariusz Knopik

Wojciech Jurkiewicz: - Bydgoszcz? Łuczniczka i drugi dom

Dariusz Knopik

Wojciech Jurkiewicz, po dziewięciu latach gry w Bydgoszczy, postanowił zakończyć karierę.

Zaskoczył pan swoją decyzją o zakończeniu kariery. Co o tym zdecydowało?
Taki miałem zamysł, żeby po ostatnim meczu ligowym to ogłosić. Nosiłem się z tą myślą od dłuższego czas. Nieoficjalnie, podczas klubowych spotkań, wspominałem, że tak się może stać. Po ostatnim meczu w Częstochowie poinformowałem o tym dziennikarzy i tak to się rozeszło. Dla mnie, kolegów z zespołu, trenerów i prezesów ta decyzja nie była wielkim zaskoczeniem.

Jednak na wszystkich innych zrobiła duże wrażenie. Wydawało się, że Jurkiewicz i Łuczniczka są ze sobą związani na zawsze.
(śmiech) No tak, trochę czasu tu spędziłem. Ale poważnie, chciałem to ogłosić po drugim meczu w Bydgoszczy, przed miejscowymi kibicami. Jednak nie było pewności, że nie wrócimy na piąte spotkanie do Łuczniczki. W głębi serca liczyłem, że rywalizację zakończymy w Częstochowie, ale nie chciałem kusić losu, bo to jest przecież sport i wszystko może się zdarzyć.

Czy Wojciech Jurkiewicz już wie co będzie robił po zakończeniu kariery? Czytaj w dalszej części rozmowy.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Dariusz Knopik

W "Pomorskiej" od ośmiu lat piszę o głównie o grach zespołowych, najwięcej o piłce nożnej i siatkówce. Zawisza, Olimpia, Łuczniczka i Pałac, to zespoły, o które "mam najczęściej na tapecie". Opisuję także wielkie wydarzenia związane z futbolem i siatkówką, w tym także sukcesy i porażki polskich drużyn i reprezentacji.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.