Włocławianie: - W takich warunkach nie chcemy być obsługiwani!

Włocławianie: - W takich warunkach nie chcemy być obsługiwani! Fot. Wojciech Alabrudziński

Mimo obietnic prezydenta Marka Wojtkowskiego, warunki obsługi interesantów w wydziale komunikacji nie poprawiły się. Jest coraz gorzej! Radny Dariusz Wesołowski alarmuje.

Ten temat powraca - warunki obsługi interesantów w wydziale komunikacji. Mieszczący się w budynku przy ul. Kościuszki wydział boryka się z ciasnotą. Prezydent Marek Wojtkowski na początku kadencji mówił, że mu wstyd, iż w takich warunkach obsługiwani są interesanci i zapowiedział budowę urzędu w narożniku ulic Tumskiej i 3 Maja, gdzie miał być przeniesiony wydział komunikacji. Ale te plany zostały skorygowane po zawarciu umowy koalicyjnej z SLD. Teraz mówi się o budowie w rejonie ul. 3 Maja i Tumskiej mieszkań, a nie siedziby urzędu.

Warunki w wydziale komunikacji są tragiczne

Czy jest szansa na poprawę warunków w wydziale komunikacji? Była, bo w poprawionym budżecie miasta na ten rok zostały zapisane pieniądze na remont urzędu przy ul. Kościuszki. Jak tłumaczył rad-ny niezależny Andrzej Pałuc-ki, chodziło o poprawę warunków wydziału komunikacji. Ale nie wiadomo, czy popraw-ki w budżecie pozostaną, bo w tej sprawie odwołanie do Regionalnej Izby Obrachunkowej złożył prezydent Marek Wojtkowski. Postępowanie w RIO się toczy.

W wydziale komunikacji przydałoby się więcej okienek do obsługiwania mieszkańców. - To żenujące, że interesanci na wózkach załatwiani są w wydziale komunikacji przez okno - mówi Dariusz Wesołowski. Więcej o sprawie w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 48% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.