Wkrótce zacznie się targowanie w Bielicach

Czytaj dalej
Fot. Paweł Lacheta
Agnieszka Nawrockaagnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Wkrótce zacznie się targowanie w Bielicach

Agnieszka Nawrockaagnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Kilkanaście dni pozostało do rozpoczęcia tegorocznych Regionalnych Targów Rolnych w Bielicach. Jak co roku czeka nas moc atrakcji.

Tegoroczne targi będą już trzynastą edycją tej imprezy. Jak co roku imprezie będą towarzyszyć zawody konne - w powożeniu oraz w skokach.

Targi rolne rozpoczną się w sobotę 21 maja. O godzinie 11 zostaną otwarte stoiska firm, instytucji, organizacji i nastąpi ich prezentacja. Oficjalne otwarcie targów zaplanowano na godzinę 14. Tuż po otwarciu na scenie pojawi się Zespół Pieśni i Tańca „Białe Kujawy” z Zespołu Szkół w Bielicach. Na godzinę 15 zaplanowano ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie wystawców z poszczególnych kategorii. Pierwszy dzień targów zakończy się o godzinie 18.

Atrakcji nie zabraknie także w niedzielę. Drugi dzień tragów rozpocznie się o godzinie 10. Między godziną 10 a 12 będzie trwała pierwsza część mistrzostw Zespołu Szkół w Bielicach w skokach przez przeszkody. W południe rozpoczną się występy artystyczne zaproszonych wykonawców. O tej samej porze zostaną zainaugurowane XIV Powiatowe Zawody Konne w Powożeniu Zaprzęgami. Potrwają one do godziny 14. Między godziną 14 a 16 będzie się odbywała druga część mistrzostw ZS w skokach przez przeszkody. Targi rolne zakończą się w niedzielę o godzinie 17. Targi rolne co roku przyciągają tysiące zwiedzających i ponad stu wystawców. Będzie można zobaczyć nowości z rynku rolniczego oraz z branży ogrodniczej. Nie zabraknie także branży energii odnawialnej, techniki grzewczej czy lokalnych produktów żywnościowych i rękodzieła.

Agnieszka Nawrockaagnieszka.nawrocka@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.