Małgorzata Trzuskowska

Wirtualny spacer po... urzędzie. Będą kolejne funkcjonalności

Wirtualny spacer po... urzędzie. Będą kolejne funkcjonalności
Małgorzata Trzuskowska

Do wizyty w „realnym” miejskim urzędzie można przygotować się wirtualnie. Będą kolejne funkcjonalności...

Nie trzeba wybierać się na rzgowski plac 500-lecia, by poczuć się jak interesant przemierzający korytarze tutejszego urzędu miejskiego... Na ostatniej sesji rady miejskiej zaprezentowano opracowany właśnie w magistracie wirtualny spacer po Urzędzie Miejskim w Rzgowie.

Przechadzka z laptopem przed nosem i komputerową myszką w dłoni zaczyna się już u wejścia do ratusza, a że wirtualny spacerowicz może obracać się w zakresie 360 stopni, to ma sposobność podziwiać zarówno budynek magistratu z zewnątrz, jak i otaczający go park.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Trzuskowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.