„Wieszają psy” na śliskich chodnikach

Czytaj dalej
Fot. Paweł Miecznik
(DXC, DX)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

„Wieszają psy” na śliskich chodnikach

(DXC, DX)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

- Wiele chodników i przystanków jest nieodśnieżonych! - alarmowali wczoraj mieszkańcy Grudziądza oraz powiatu ziemskiego.

- Na przystankach tramwajowym i autobusowym przy ul. Czerwonodwornej rano było lodowisko! Podobnie jest także na innych przystankach - denerwował się pasażer telefonujący do redakcji. Pan Adam z centrum miasta dodał: - Tak samo jest na przystanku na Rynku.

Te uwagi przekazaliśmy Teresie Kleczewskiej, naczelnik wydziału transportu w ratuszu.

- Przystanki są odśnieżane regularnie. Jestem zadowolona z firmy, która się tym zajmuje. Sprawdzamy to na bieżąco - powiedziała Teresa Kleczewska.

- Trudno oprzeć się wrażeniu, że straż miejska jest mało skuteczna w ściganiu zarządców miejskich terenów. Na komunalnych chodnikach np. przy ul. Kalinowej i na ścieżce rowerowej przy marinie wciąż leży śnieg - mówił Paweł, nasz Czytelnik. Jan Przeczewski, komendant SM zapewnił: - Będziemy interweniować.

Zdaniem mieszkańców Białego Boru (gm. Grudziądz) potrzebne jest także odśnieżenie chodnika przy drodze powiatowej obok Jeronimo Martins. - W piątek rano wyślemy tam ekipę - obiecał Janusz Różański, kierownik Powiatowego Zarządu Dróg.

(DXC, DX)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.