Wieści z Włocławka. Czeka nas sylwester z grami planszowymi

Czytaj dalej
Fot. Michal Gaciarz
(p)(p)(p)

Wieści z Włocławka. Czeka nas sylwester z grami planszowymi

(p)(p)(p)

We Włocławku odbędzie się sylwester z grami planszowymi. W święta Bożego Narodzenia nie wszyscy byli spokojni.

Sylwester z grami planszowymi

W kafejce „Taktyk”, w „Browarze B.”, będzie można witać Nowy Rok przy grach planszowych. A to za sprawą największej planszowej akcji w Polsce: 77 premier w 77 miastach w 77 dni. Również we Włocławku! w roli głównej będzie „RED7” - gra karciana prosto z USA. Więcej o imprezie na stronie „Browaru B.”.Nowy gospodarz miejskich nekropolii

1 stycznia Miejski Zarząd Usług Komunalnych i Dróg przejmie administrację cmentarzami komunalnymi we Włocławku i Pińczacie. Zakładka „Cmentarze komunalne” pojawiła się już na stronie internetowej MZUKiD. Znajdziemy tam numery telefonów administracji cmentarza oraz godziny pracy, ponadto godziny otwarcia bram cmentarnych, regulamin i wysokość obowiązujących opłat.

Podpity szwagier chciał wyjaśnić rodzinne nieporozumienie używając do tego... siekiery

Święta i niedzielę policjanci mogą zaliczyć do spokojnych, ale nie obyło się bez interwencji. Do poważniejszych zdarzeń doszło w niedzielę. Tuż po północy policjanci dostali sygnał z Zazamcza. Do mieszkania usiłował wejść 35-letni agresywny szwagier. Chciał wyjaśnić rodzinne nieporozumienia... grożąc domownikom. Odmowa spotęgowała agresję. W ruch poszła siekiera.

Mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe i szyby w aucie stojącym koło posesji. Policjanci zatrzymali agresywnego szwagra. Miał ponad 1,2 prom. alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, za które grozi do 5 lat po-zbawienia wolności. Także w niedzielę wieczorem dwóch mężczyzn weszło do sklepu przy ul. Kaliskiej. Jeden z nich wziął z półki dwie butelki alkoholu, ale nie zamierzał płacić. Doszło do szarpaniny z ochroniarzem, który został uderzony pięścią i kopnięty. Drugi ochroniarz pomógł ująć agresywne-go 19-latka, który miał ponad 1,6 prom. alkoholu w organizmie. Grozi mu 5 lat więzienia.

(p)(p)(p)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.