Wielkanocne ozdoby kupisz na jarmarku

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
Monika Smól

Wielkanocne ozdoby kupisz na jarmarku

Monika Smól

IV Jarmark Wielkanocny w Chełmnie zaplanowano na niedzielę. Sprzedawane i wystawiane produkty powinny nawiązywać do tematyki wielkanocnej.

Jarmark ma charakter promocyjno-handlowy. Będą mu towarzyszyć prezentacje artystyczne.

- Oczekujemy osób, które handlują ozdobami świątecznymi, rękodziełem, regionalnymi produktami spożywczymi, owocami czy warzywami - mówi Janusz Napora, dyrektor Chełmińskiego Domu Kultury. - Liczymy również na to, że pojawią się stoiska z małą gastronomią. Jarmark potrwa od godziny 9 do 15.

Stoły rozstawione zostaną za ratuszem. W jarmarku mogą wziąć udział wystawcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, rolnicy oraz rękodzielnicy. Jeden wystawca może zająć jeden stół. Za handel ze stołu będzie trzeba uiścić opłatę w wysokości od 10 do 21 złotych. Z kolei koszt rozstawienia namiotu wyniesie od 20 do 42 złotych.

Zainteresowani powinni skontaktować się do 18 marca z inkasentem. Zgłoszenie udziału można dokonać między godz. 8 a 15 - osobiście w biurze Targowiska Miejskiego lub telefoniczne - dzwoniąc pod nr tel. 500 149 376.

Organizatorami jarmarku są miasto i Chełmiński Dom Kultury.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.