Wicepremier Jarosław Gowin poparł lokalnych kandydatów w Golubiu-Dobrzyniu

Czytaj dalej
Fot. Marek Szawdyn
Karolina Rokitnicka

Wicepremier Jarosław Gowin poparł lokalnych kandydatów w Golubiu-Dobrzyniu

Karolina Rokitnicka

KWW Porozumienie Samorządowe – Czas Dobrych Gospodarzy i Zgoda dla Powiatu podczas swojej zamkniętej konwencji zaprezentował swoich kandydatów do czterech samorządów.

Obecny na konwencji wicepremier Jarosław Gowin przekonywał, że w Polsce zachodzą pozytywne zmiany, że rodziny nie są pozostawione same sobie, że jest bezpiecznie, a przez to też atrakcyjnie dla turystów.

- W Unii Europejskiej jesteśmy liderem tempa rozwoju gospodarczego. Można byłoby zrobić jeszcze więcej, gdyśmy w Warszawie mieli partnerów w postaci samorządów. Nie liczą się partie, a ludzie – dobrzy gospodarze – deklarował wicepremier.

Zarówno wicepremier, jak i posłanka Iwona Michałek, deklarowali chęć współpracy i pomocy dla powiatu. Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.