Wicemistrzynie Europy uwiodły jury i widzów

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Wicemistrzynie Europy uwiodły jury i widzów

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Grupa Paradise Karsin z Czerska stanęła czterokrotnie na podium Mistrzostw Świata i Europy federacji WADF, które odbyły się w Płocku. Gratulacje!

Organizatorami tej imprezy tanecznej była Fundacja Rozwoju Tańca Polskiego i World Dance Polska. Przez dwa dni sędziowie zagraniczni z 11 państw wyrażali podziw dla niezwykle wysokiego poziomu artystycznego i rzemiosła uczestników. Grupa Paradise Karsin stanęła czterokrotnie na podium Mistrzostw Świata i Europy. Co wytańczyła? Paradise są wicemistrzami Europy w kategorii european urban street dance fusion show small teams youth&adults za choreografię „Czarny Ptak”, wicemistrzami Europy w kategorii european urban street dance fusion show small teams juniors za choreografię „Rajskie Ptaki”, II wicemistrzami Europy w kategorii european urban street dance fusion show small teams juveniles za choreografię „Minionki”, wicemistrzami Europy w kategorii european pop dance teams youth&adults za choreografię „Rock Dance”.

W Paradise tańczą też czerszczanki - od dziewczynek po kilkunastoletnie panny. Ich mamy - także z Czerska - tańczą w starszej grupie. W ostatni weekend Paradise wystąpił w hali sportowej im. Romana Bruskiego jako gwiazda XV Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj z nami”.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.